Strona główna Aktualności Piotr Pawlicki: czy zdąży się przygotować do sezonu?

Piotr Pawlicki: czy zdąży się przygotować do sezonu?

-

Jeśli ktoś martwi się Unia Leszno przygotowuje się do sezonu bez swego kapitana, to zupełnie niepotrzebnie. Piotr Pawlicki nie trenuje wprawdzie z drużyną, ale to nie oznacza, że nie ćwiczy w ogóle.

Piotr Pawlicki po zabiegu operacyjnym i usunięciu metalowej części w stopie (założono ją jakiś czas temu, gdy złapał kontuzje, żeby kość szybciej się zrosła) rozpoczął intensywną rehabilitacje. „Piter” jakby na chwilę zniknął z pola widzenia, ale nie próżnował. Cały czas ćwiczył i konsultował przebieg leczenia ze specjalistami w poznańskiej klinice Rehasport, by już od początku sezonu móc poprowadzić Unię Leszno.
Jeśli ktoś ma wątpliwości, to spieszymy poinformować, że Piotr Pawlicki zgodnie z planem  przygotowuje się do sezonu. Kręci kilometry na rowerze i buduje formę na zbliżające się rozgrywki. Wczoraj wykorzystując dobrą pogodę wsiadł nawet na motor i pojeździł na crossie, co o tej porze roku nigdy dotąd nie było w Polsce możliwe. W naszym kraju aktualnie warunki do jazdy na crossie lub rowerach nie są gorsze, niż na zachodzie lub południu Europy. Tymczasem niektóre żużlowe drużyny, w tym także Unia Leszno, zaplanowały wyjazdy do Hiszpanii lub Włoch. Jak tak dalej pójdzie takie wyjazdy nie będą potrzebne.

W każdym razie wydaje się, że po kontuzji „Pitera” już nie ma śladu. Piotr Pawlicki dmucha jednak na zimne i nie zamierza po operacji zbyt wcześnie przeciążać nogi. Twierdzi, że małymi krokami dojdzie (a raczej dojedzie!) do celu. Tego mu życzymy. Piotr Pawlicki zapowiada, że nic nie straci i będzie przygotowany na start ligi. Wiele na to wskazuje, trudno nie wierzyć. Na inaugurację  Unia Leszno pojedzie do Gorzowa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Ekstraliga Żużlowa otworzy skarbiec i pomoże klubom

Polski Związek Piłki Nożnej zadeklarował pomoc piłkarskim związkom regionalnym i klubom piłkarskim w związku z paraliżem nie tylko gospodarki, życia codziennego, w tym również...