Strona główna Aktualności Piotr Pawlicki tym razem jako pierwszy!

Piotr Pawlicki tym razem jako pierwszy!

-

Piotr Pawlicki zdecydował o swojej przyszłości. W 2021 roku będzie kontynuował karierę w Fogo Unii Leszno. Kapitan Byków podpisał nowy roczny kontrakt.

Reklama

Władze mistrza Polski podpisując kontrakt z Pawlickim przecięli wszelkie transferowe spekulacje, które od kilku tygodni krązyły w środowisku żużlowym. Pawlicki miał mieć kilka intratnych propozycji – jak co roku.

Kapitan Byków podpisał nowy roczny kontrakt z Fogo Unia Leszno (fot. Magazyn Żużel)

“Piter” dogadał się z dotychczasowym pracodawcą i tak jak zapowiadał na naszych łamach prezes klubu Piotr Rusiecki trwa budowanie Unii na 2021. Pawlicki zostaje – kto będzie następny?

Czytaj więcej  Emil Sajfutdinow i Piotr Pawlicki wywinęli numer!

Ważne umowy z klubem na 2021 mają Emil Sajfutdinow i Jaimon Lidsey. Strony musza jednak porozumieć się w kwestiach finansowych. Wystarczy, że parafują aneks finansowy i formalności zostaną załatwione.

Czytaj więcej  Piotr Pawlicki – bad boy or good boy?

Pawlicki przed startem sezonu upierał się na nowe stawki proponowane przez PGE Ekstraligę w związku z pandemią. Ostatecznie strony, czyli zawodnik i klub, osiągnęli porozumienie.

Teraz kapitan jako pierwszy parafował umowę na nowy sezon. Tym samym dał sygnał kolegom z drużyny, by podążyli jego śladem i z Unią wiązali swoja przyszłość. Cele Byków w 2021 znów będą ambitne.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...