Zamknij

"Piter" wpisze się do historii? [GALERIA]

20:30, 13.07.2019 Aktualizacja: 23:23, 07.09.2021
Skomentuj

Piotr Pawlicki może dołączyć do Bernarda Jądera i Romana Jankowskiego i jako trzeci reprezentant Unii Leszno zdobyć dwa razy tytuł indywidualnego mistrza Polski.

Kapitan leszczyńskich Byków triumfował w finale IMP w ub. sezonie. Medal odbierał na stadionie im. A. Smoczyka. W niedziele będzie miał okazję powtórzyć sukces i obronić mistrzowska koronę. W podobnej sytuacji znajduje się Janusz Kołodziej, który w 2010 roku będąc żużlowcem Unii Leszno zdobył złoty medal (pozostałe tytuły wywalczył, będąc zawodnikiem Unii Tarnów).

W niedzielę ma szansę kolejny raz stanąć na najwyższym podium. Ale konkurenci na pewno nie ułatwią im zadania. Na złoto ostrzą sobie apetyty m. in. Bartosz Zmarzlik, Maciej Janowski,Patryk Dudek, Przemysław Pawlicki, Piotr Protasiewicz...

Na zdjęciach prezentujemy f.IMP 2018. Medale zdobyli Piotr Pawlicki, Maciej Janowski i Janusz Kołodziej.