Zamknij

Sezon transferowy w pełni, a oni na wakacje

17.55, 02.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Kontrakt podpisany, nowe silniki zamówione, resztę spraw ogarnie menadżer. Listopad u żużlowców co roku wygląda podobnie. Wakacje zaplanowane, bilety lotnicze zabukowane i czas się spakować. No to w drogę!

Mikkel Michelsen na odpoczynek wybiera się do Stanów Zjednoczonych. Do Europy wróci dopiero na wiosnę. Fredrik Lindgren i Leon Madsen również planują wygrzewać się w ciepłych krajach. Rodzinę i bliskich odwiedzą Australijczycy. Jaimon Lidsey z partnerką i synkiem są już spakowani.

- Niedługo lecę do USA, do Texasu. Odwiedzę tam moją dziewczynę. Wybieram się aż na cztery miesiące - planuje Duńczyk Mikkel Michelsen.

- W tym miesiącu lecimy do siebie, do rodziców - zapowiada Jaimon Lidsey, który najbliższe 2-3 miesiące spędzi w australijskiej Mildurze. - Nie widzieliśmy się z przyjaciółmi od poprzedniej zimy. Na pewno będzie czas relaksu i odpoczynku, ale również pościgania na żużlu.

Jaimon Lidsey (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) - W tym miesiącu lecimy do siebie, do rodziców - zapowiada Jaimon Lidsey. Na zdjęciu z partnerką Darcie i synkiem Eddie

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

[WIDEO]661[/WIDEO]

Jason Doyle jeszcze nie ma sprecyzowanych planów urlopowych, ale na przykład jego rodacy Jack Holder i Sam Masters - podobnie jak Lidsey - wracają na zimę do ojczyzny.

Bartosz Zmarzlik ma teraz na głowie wielkie wydarzenie w swoim życiu - organizację ślubu i wesela. Termin - 18 listopada. Na wesele zaproszono blisko 200 gości. Mistrz świata zapowiada, że znajdą czas także na podróż poślubną, połączoną z urlopem i wypoczynkiem.

Mateusz Cierniak (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Mateusz Cierniak wybiera się na wakacje do Stanów Zjednoczonych

Ciąg dalszy testu pod materiałem video:

[WIDEO]662[/WIDEO]

Mateusz Cierniak planuje odwiedzić Stany Zjednoczone. Martin Vaculik też chce na chwilę oderwać się od motocykli i żużlowego warsztatu. Właśnie przegląda ofertę biur podróży. Tai Woffinden na co dzień mieszka we Wrocławiu, ale teraz jedzie do siebie - do Anglii.

- Coś się wymyśli - mówi w swoim stylu z uśmiechem Tai Woffinden, odpowiadając na pytanie o plany urlopowe.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%