Zamknij

Ostrów "czai się" na tego zawodnika... Ale inni też

19.04, 10.08.2022 Aktualizacja: 19.06, 10.08.2022
Skomentuj
REKLAMA

W Ostrowie Wielkopolski skończył się sezon ligowy, ale to nie oznacza, że w klubie nic się nie dzieje. Już od pewnego czasu trwają rozmowy mające na celu zbudowanie drużyny na przyszły rok. Arged Malesa Ostrovia nie zamierza zejść z wcześniej obranego kursu i pojawiają się głosy o jej rychłym powrocie na żużlowe salony, czyli do PGE Ekstraligi.

W ostrowskim klubie o personaliach cisza, ani prezes Waldemar Górski, ani trener Mariusz Staszewski nie chcą odsłonić kart przed tzw. przyklepaniem tematu. Dzisiaj wiadomo, że zostają w klubie Oliver Berntzon i Jakub Krawczyk.

- Jest zainteresowanie moją osobą w ekstraligowych ośrodkach, ale mogę powiedzieć, że zostaję w Ostrowie - potwierdza Jakub Krawczyk.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

[WIDEO]466[/WIDEO]

Jeśli Grzegorz Walasek zdecyduje się na kontynuowanie kariery, to również ma miejsce w kadrze trenera Staszewskiego.

Nie wiadomo, co z Tomaszem Gapińskim, o którego dopytuje Polonia Piła. Sternicy klubu z grodu nad Gwdą pragną powrotu "Gapy" i pozycji lidera w Polonii w 2023 roku. Dużo będzie zależeć, jaki skład skompletuje pilski drugoligowiec. Gapiński jednak ze swoim doświadczeniem wciąż może być mocnym ogniwem w ekipie pierwszoligowej.

Z tegorocznego ostrowskiego składu jest jeszcze Chris Holder. Przy jego nazwisku pojawia się duży znak zapytania. W Ostrowie zabiegają, by Australijczyk został, ale kuszą go transferem inne kluby - w tym zespoły z ekstraligi.

Tobiasz Musielak (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Pierwszy wybór prezesa Górskiego i trenera Staszewskiego stanowi Tobiasz Musielak

Arged Malesa Ostrovia nie czeka z założonymi rękami na decyzję Holdera, tylko stara się zabezpieczyć na ewentualność rozstania z Australijczykiem. Pierwszy wybór prezesa Górskiego i trenera Staszewskiego stanowi Tobiasz Musielak. Lider Cellfast Wilków Krosno miałby bliżej na treningi i zawody, gdyż mieszka w Lesznie.

Z drugiej strony, Wilki zrobią wszystko, by zatrzymać Musielaka na kolejny sezon. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że po Musielaka chętnie sięgnie Orzeł Łódź i w przypadku awansu do eWinner 1.ligi jego wielkopolski beniaminek. Zainteresowanie Musielakiem zgłaszają zarówno działacze SpecHouse PSŻ Poznań i Metaliki Kolejarza Rawicz.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

0%