Zamknij

W Polsce wybrał 2. ligę, żeby móc startować też w Anglii

14.52, 12.11.2022 Aktualizacja: 14.57, 12.11.2022
Skomentuj
REKLAMA

Marcin Nowak po trzech latach reprezentowania barw Orła Łódź, zmienia pracodawcę i otoczenie. Wychowanek leszczyńskiej Unii w nowym sezonie będzie ścigał się dla Texom Stali Rzeszów. Decyzja o przeprowadzce z 1.ligi do 2.ligi dla wielu może być zaskoczenie. My mieliśmy okazję sprawdzić, co było powodem transferu.

- Ja zdaję sobie sprawę, że robię krok w tył, ale nie do końca. Dzisiaj może jest to tak właśnie postrzegane. Tak zdecydowałem, żeby za chwilę zrobić dwa kroki do przodu - tłumaczy Marcin Nowak. - Mam nadzieję, że ciekawy projekt, jaki przygotował rzeszowski klub zaprocentuje. Ja mam też nadzieję, że związek ze Stalą będzie trwał dłużej, niż jeden sezon.

Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

[WIDEO]700[/WIDEO]

Nowak mówi, że Texom Stal zbudowała bardzo interesujący zespół. Drużyna ma za zadanie powalczyć o awans do 1.ligi. Później może jeszcze o coś więcej. Nowak zdradził nam, że jest jeszcze drugi czynnik, który miał wpływ na jego decyzję związaną z wyborem startów w 2.lidze.

- Planuję starty w lidze angielskiej. Dzisiaj jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów. Powiem tylko tyle, że mogę pojechać w całym sezonie - to jest aż 40 meczów. Starty w polskiej 2.lidze nie będą kolidowały terminami z meczami na Wyspach. W 1.lidze takie zagrożenie istniało. To miało dla mnie bardzo ważne znaczenie przy podejmowaniu decyzji o zmianie klubu w Polsce - wyjaśnił Marcin Nowak.

 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%