More
  Strona głównaAktualnościPo co "Grisza" to robi? Artiom Łaguta o bracie

  Po co „Grisza” to robi? Artiom Łaguta o bracie

  -

  Temat chłodnych stosunków rodzinnych między Artiomem i Grigorijem Łagutami wraca jak bumerang. Na łamach „Tygodnika Żużlowego” wypowiedział się „Grisza”, który publicznie zwraca uwagę Artiomowi „po co roztrząsa na cały świat” rodzinne sprawy. Starszy z braci twierdzi, że pogratulował Artiomowi po zdobyciu złotego medalu indywidualnych mistrzostw świata. Mistrz uśmiecha się, słysząc te słowa, gdyż od dawna nie ma kontaktu z bratem.

  Konflikt rodzinny jest, nie wiadomo z czyjej przyczyny powstał, ale na pewno kontakty pomiędzy Grigorijem i Artiomem są dalekie od poprawnych. Artiom w rozmowie z „Magazynem Żużel” opowiedział o rodzinnych koneksjach z „Griszą”.

  – Dostałem pytanie od dziennikarza, więc na nie odpowiedziałem. Nie widzę w tym nic złego – mówi reporterowi „MŻ” Artiom Łaguta. – Przecież gdy Grisza opowiadał o mnie dziwne rzeczy, za moimi plecami nie reagowałem, po co to robił – postanowiłem z tym żyć. Gdy teraz powiedziałem prawdę, od razu zrobiło się poruszenie.

  Reklama

  – Nasze drogi się rozeszły. Brat nie miał odwagi ze mną porozmawiać. Cały czas nie mamy dobrych relacji – mówi Artiom Łaguta i dodaje, że jak brat miał groźny wypadek dzwonił do Lublina, próbował skontaktować się z Grigorijem. – Nie ma o czym gadać. Koniec tematu.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Rozpędzony Motor Lublin jedzie po mistrzostwo Polski

  Kolejny przystanek - Leszno - lublinianie zaliczyli z przytupem. Motor Lublin jako jedyna zespół w PGE Ekstralidze pozostaje niepokonany. Wczoraj na "Smoku" zwyciężył 47:43.Tropikalny...