Strona główna Archiwum Po karze dla Barona: "Co jeszcze zrobisz aby dobić Leszno?”

Po karze dla Barona: “Co jeszcze zrobisz aby dobić Leszno?”

-

Zaiskrzyło na linii władze Leszna vs prezes Ekstraligi Żużlowej. Prezydent Łukasz Borowiak nie wytrzymał, gdy dowiedział się, że Ekstraliga Żużlowa ukarała trenera Piotra Barona za przygotowanie toru na meczu Fogo Unia Leszno – Betard Sparta Wrocław.

Komisja Orzekająca Ligi ukarała trenera leszczyńskich Byków sześciomiesięczna dyskwalifikacją w zawieszeniu na osiemnaście miesięcy. Teraz Baron nie może pozwolić sobie na jakikolwiek błąd w sztuce podczas przygotowywania nawierzchni na “Smoku”. Inna sprawa, że Baron wcześnie na naszych łamach, przedstawił sytuację. Wynikało z niej, że nie bez winy był komisarz toru.

Czytaj więcej  Strącanie Byków z tronu. Przekombinowali?!

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Łukasz Borowiak nie wytrzymał po karze dla P. Barona

Teraz Baron i drużynowy mistrz Polski znaleźli się pod dużą presją. Rywale na pewno spróbują ten fakt wykorzystać. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostały do rozegrania dwa mecze – piątkowy z Grudziądzem i później jeszcze z lubelskim Motorem.

Prezydent Leszna Łukasz Borowiak na Twitterze napisał do Wojciecha Stępniewskiego, prezesa Ekstraligi Żużlowej, czy jest zadowolony, że posiada władzę. I zarzucił mu, że działa na szkodę żużla w Polsce.

Czytaj więcej  Mecz Leszno-Wrocław jeszcze się nie skończył!

„Hej Wojciech Stępniewski, co jeszcze zrobisz aby dobić Leszno ? Jesteś zadowolony, że masz taką Władzę? Działasz na szkodę żużla w Polsce! – napisał na Twitterze Łukasz Borowiak.

Reklama

Odezwali się kibice. Rozgorzała dyskusja, prezes Stępniewski w niej nie bierze udziału.

„Siłowe rozwiązania dla „prezesa” są chyba radością. Panie „prezesie” Stępniewski nie idź drogą polityków!!!” – zaapelował prezydent Leszna.

Uff… Dzieje się!

Piotr Baron dla MŻ: A jak się tor rozp… to my obrywamy

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...