Strona główna Aktualności Po sezonie przed ołtarz

Po sezonie przed ołtarz

-

Reklama

Szymon Woźniak opuścił szeregi kawalerów w drużynie Stali Gorzów. W sobotę, żużlowiec żółto-niebieskich zmienił stan cywilny. Wybranka to jego długoletnia partnerka Karolina, z którą wychowują bliźniaczki – Gabrysię i Ulę.

[bsa_pro_ad_space id=2,19,20, 26]

Sezon żużlowy skończył się, więc jest czas na realizację planów osobistych, rodzinnych. Panna młoda jeszcze kilka tygodni temu martwiła się, żeby nie nastąpiła kolizja terminów. Tym bardziej, że gorzowska Stal brała udział w barażach. Pogoda nie rozpieszczała. Na szczęście, rywalizacja została rozstrzygnięta. Woźniakowie mogą świętować.

Jak przystało na żużlowca podczas ślubnej ceremonii nie mogło zabraknąć żużlowych akcentów. Przed kościołem stał przyozdobiony żużlowy motor. Zaproszenia na ślub otrzymali m. in. mistrz świata Bartosz Zmarzlik, trener Stanisław Chomski i prezesi Marek Grzyb i Ireneusz Maciej Zmora.
Nowożeńcom życzymy dużo miłości, zdrowia i pomyślności.

fot. (2x) Stal Gorzów
fot. PGE Ekstraliga

[bsa_pro_ad_space id=2,18,19,20,21,22, 26]

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...