More
  Strona głównaII ligaAforti Start GnieznoPo słabym sezonie żużlowiec szuka pracy. Może mieć ciężko

  Po słabym sezonie żużlowiec szuka pracy. Może mieć ciężko

  -

  Po klubach krążą informacje związane z giełdą transferową i anonse zawodników, szukających pracy w następnym sezonie. Mieliśmy okazję rzucić okiem na kilka ofert. Jedna nas zainteresowała.

  Swojej przyszłości w 2023 nie jest pewny Peter Kildemand i jak wielu jego kolegów z żużlowego toru po słabym sezonie, zaczął poszukiwania pracodawcy. Duńczyk niby mógłby zostać w Aforti Starcie Gniezno, ale starty w 2.lidze zostawia na koniec – jako ostateczność, gdyby nie udało mu się znaleźć lepszego miejsca pracy.

  Czytaj więcej  Menadżer Motoru się odżegnuje: „Nie mam już czasu zajmować się tą drużyną”

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Kildemand czyli popularny „Killer” ma za sobą bardzo kiepski sezon. Prześladowany przez kontuzje nie miał możliwości wykazać się nie tylko na polskich torach. W eWinner 1.lidze w drużynie Aforti Startu pojechał tylko w pięciu meczach (zaliczył 24 biegi). I trudno oceniać jego wyniki, gdy nie mógł zaprezentować pełni swoich możliwości. Kildemand mówił o tym w trakcie rozgrywek i narzekał na zdrowie.

  Reklama

  Kildemand z żużlem nie zrywa, chociaż i takie plotki pojawiły się w połowie sezonu. Duńczyk zapowiada, że solidnie przepracuje zimę. W przeszłości słynął z waleczności na torze i pragnie wrócić do swojej dyspozycji. Czy będzie zawodnikiem Startu w 2.lidze, czy znajdzie pracę na zapleczu ekstraligi? Musimy uzbroić się w cierpliwość.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Unia Leszno rusza z przygotowaniami do sezonu 2023

  Przy ul. Strzeleckiej w Lesznie było gwarno, dużo działo się - zdjęcia, nagrania wideo, wywiady. Wszystko na potrzeby klubowych social mediów. Bohaterami byli krajowi...