More
  Strona głównaAktualnościPo sobotnim meczu Rawicz czeka na pieniądze od Opola

  Po sobotnim meczu Rawicz czeka na pieniądze od Opola [VIDEO]

  -

  To z Twittera Metaliki Kolejarza Rawicz: „Hej @kolejarzopole jest pytanko do Prezesa… Poszedł deal i był zakład (1k?) o wygraną podczas #RAWOPO Dajcie znać, jaka forma spłaty zobowiązania, bo zaczynamy się martwić? Pozdro”

  Że w sobotę przed meczem poszedł zakład o tysiąc euro to fakt. Jak się okazało, pełną pulę zgarnął prezes Metaliki Recykling Kolejarza Rawicz Sławomir Knop. W sobotę mógł świętować podwójnie – po zwycięstwie „Niedźwiadków” i po wygranym zakładzie zawartym przed meczem, która drużyna zwycięży na torze.

  Kolejarz Rawicz Kolejarz Opole
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) To było dobre widowisko

  Dobry mecz, emocjonujące widowisko zafundowali kibicom żużlowcy z Rawicza i Opola. W konfrontacji dwóch najlepszych drużyn 2.ligi lepszy okazał się Kolejarz Rawicz, zwyciężając 48:42. Goście mimo porażki zainkasowali punkt bonusowy, gdyż okazali się lepsi w dwumeczu. Mimo że kibice z Rawicza i Opola nie pałają miłością do siebie i chwilami było gorąco na trybunach, to gospodarze zadbali o bezpieczeństwo. Ciekawie było również w parku maszyn.

  Reklama

  My po meczu rozmawialiśmy z prezesami Zygmuntem Dziembą z OK Bedmet Kolejarza Opole i Sławomirem Knopem z Metaliki Recycling Kolejarza Rawicz. Mimo że wygrał Rawicz, to jednak nastroje były dobre i wesołe.

  Przy okazji, zasięgnęliśmy języka w temacie zawartego przed zawodami zakładu pomiędzy działaczami z Opola i Rawicza, którego stawką było tysiąc euro:

  @magazynzuzel.pl

  #żużel #speedway #kolejarzrawicz #kolejarzopole

  ♬ dźwięk oryginalny – magazynzuzel.pl

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...