Strona główna I liga Abramczyk Polonia Bydgoszcz Polonia Bydgoszcz: integracja, a potem prezentacja

Polonia Bydgoszcz: integracja, a potem prezentacja

-

Żużlowcy Abramczyk Polonii Bydgoszcz, po powrocie ze zgrupowania, zaprezentują się kibicom.

Na razie zespół jest na zgrupowaniu w Cetniewa, a prezentacja zespołu odbędzie się po powrocie „Gryfów” do Bydgoszczy, to jest w piątek, 6 marca. Wyjazd do Cetniewa ma charakter przede wszystkim integracyjny. Trzy dni wspólnych treningów pozwolą scementować drużynę u progu sezonu, bo przecież trudno mówić, by wspólnie spędzone 72 godziny pozwoliły zbudować formę sportową.

Oficjalna prezentacja drużyny Polonii Bydgoszcz odbędzie się w Centrum Handlowym Focus (ul. Jagiellońska). Początek spotkania wyznaczono na godzinę 17.00.

Organizator przygotował szereg atrakcji dla kibiców. Oprócz spotkania z żużlowcami swój występ zapowiedział zespół “Żuki”, polski cover-band grający utwory “The Beatles” i co więcej, słynący z miłości do żużla. Menadżer “Żuków” Mirosław Balbuza zapowiedział niespodziankę. Jeden z utworów, który zagrają “Żuki” w CH Focus, został specjalnie przygotowany z myślą o Polonii Bydgoszcz i jej kibicach.

Reklama

Kibice będą mieli okazję do wspólnego zdjęcia z żużlowcami i zdobycia autografów. Dlatego Abramczyk Polonia Bydgoszcz w piątek zaprasza do centrum handlowego przy ul. Jagiellońskiej wszystkich fanów. Będzie się działo!

Po prezentacji drużyny nastąpi długo wyczekiwany wyjazd na tor przy ul. Sportowej. Dmuchane bandy zostały zamontowane i tylko patrzeć, jak w parku maszyn rozlegnie się warkot silników. Już 28 marca pierwszy zawody – Super Mecz Abramczyk Polonia Bydgoszcz – Fogo Unia Leszno (g.18.00). Bydgoszczanie zainaugurują ligę przed własną publicznością. Potem 5 kwietnia zmierzą się z Ostrovią Ostrów Wlkp. (g.14.15)

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...