More
  Strona głównaAktualnościPolska ma nowego kierownika

  Polska ma nowego kierownika

  -

  Rafał Dobrucki, nowy selekcjoner reprezentacji Polski, stawia na zaufanych ludzi. Zaprosił do współpracy Dariusza Cieślaka, który będzie nowym kierownikiem reprezentacji

  Reklama

  Dariusz Cieślak działa w podkomisji regulaminowej przy Głównej Komisji Sportu Żużlowego. Ponadto pełni obowiązki przy organizacji międzynarodowych zawodów oraz często towarzyszył kadrze narodowej podczas zawodów mistrzowskich.

  Nowym kierownikiem reprezentacji został Dariusz Cieślak (fot. Magazyn Żużel)

  Wcześniej przez wiele lat działał w Kolejarzu Rawicz. Pełnił funkcję m. in. sekretarza zarządu klubu, wiceprezesa i prezesa. Cieślak będąc prezesem Kolejarza sprowadził do polskiej ligi Jasona Doyle’a.

  Rafał Dobrucki współpracował z Cieślakiem w reprezentacji Polski juniorów. Teraz były prezes Kolejarza Rawicz został kierownikiem reprezentacji kraju. Na jego głowie spoczywać będą sprawy organizacyjne i logistyczne kadry – rezerwacje hoteli, transport, przygotowania, zgrupowania.

  Cieślak chętnie przyjął nowe wyzwanie. Praca z reprezentacją, to jak podkreśla, nie tylko honor, ale również obowiązek i zaszczyt. Cieszy się, że trener Dobrucki obdarzył go dużym zaufaniem.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...