More
  Strona głównaAktualnościPoszły w ruch pięści

  Poszły w ruch pięści

  -

  Zagotowało się w lidze angielskiej. Na meczu Plymouth Gladiators, którzy pokonali Redcar Bears 46:43, pięści poszły w ruch.

  W 5.biegu nerwy puściły kapitanowi Bears. Charles Wright ruszył z pięściami na Zane Kelehera. Ten ostatni walczył na torze z Wrightem i doszło do wypadku. Kapitan gości wylądował na torze. Szamotaninie zapobiegli mechanicy i osoby funkcyjne. Wright zdążył jednak posłać kilka kuksańców w stronę Kelehera. Sędzia zawodów nie mial wtąpliwości – wykluczył Wrighta z powtórki 5. biegu. Ponadto władze ligi ukarały kapitana Redcar Bears grzywna finansową. Żużlowiec musi zapłacić 100 funtów.

  Mecz toczył się w gorącej atmosferze. Chwilę później znów zaiskrzyło na torze. Ponownie z udziałem Keleher, który atakował Sarjeanta i spowodował jego upadek. Poszkodowany również próbował wymierzyć sprawiedliwość na torze, ale w porę został powtrzymany przez kolegów z drużyny. Sędzia wykluczył Zane’a Kelehera. W powtórce wystąpili tylko dwaj zawodnicy – Sarjeant i Cook.

  Reklama

  Gospodarze zwyciężyli 46:43. Bohaterem meczu okazał się najlepszy na torze Bjarne Pedersen, który razem z Jasonem Crumpem w trzynastym biegu przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...