More
  Strona głównaI ligaAbramczyk Polonia BydgoszczPotrafił publicznie przeprosić

  Potrafił publicznie przeprosić

  -

  Nerwowo zrobiło się w Bydgoszczy, gdzie miejscowa Abramczyk Polonia przymierzała się do postawienia kropki nad „i”, pieczętując awans do play off. Mało, że gospodarze nie wykorzystali szansy, przegrywając z Cellfast Wilkami Krosno, to jeszcze mecze rozgrywano przy padającym deszczu i w nerwowej atmosferze.

  Zawodnicy zgłaszali swoje obawy o stan nawierzchni i bezpieczeństwo. Sędzia nie reagował, ciągnął zawody. Gdy doszło do wypadku puściły nerwy m. in. Tobiaszowi Musielakowi. Lider zespołu z Krosno zaraz po meczu przeprosił za swoje zachowanie za pośrednictwem internetu. I wbił szpileczkę „ktoś przestał panować nad tym meczem”. Nazwiska nie wymienił, ale nie trudno domyśleć się, że chodziło o sędziego.

  Czytaj więcej  Sędzia sprzyjał Maciejowi Janowskiemu

  „Przepraszam za dzisiejszy mało dojrzały gest w kierunku jednego z kibiców Polonii oraz niecenzuralne słowo na antenie. Nie daje się tak przykładu młodszym, którzy z pewnością oglądali mecz. Obawiam się, że w pewnym momencie ktoś przestał panować nad tym meczem” – przeprosił Tobiasz Musielak.

  Reklama

  Krośnianie wygrali w Bydgoszczy 41:37 i wystąpią w Top-4 eWinner 1.ligi. Abramczyk Polonia zachowała szanse na pierwsza czwórkę, ale chcąc awansować musi wygrać w ostatniej kolejce rundy zasadniczej, wyjazdowy mecz w Ostrowie Wlkp.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...