More
  Strona głównaAktualnościPrezes Arged Malesa: takiej bzdury dawno nie słyszałem

  Prezes Arged Malesa: takiej bzdury dawno nie słyszałem

  -

  Autor zdjęcia:www.tzostrovia.pl

  Rozmowa z Waldemarem Górskim – prezesem Arged Malesa Ostrów Wielkopolski

  Stal Gorzów chce wypożyczyć od was Kacpra Grzelaka?

  (śmiech). A takiej bzdury i plotki to już dawno nie słyszałem,

  Reklama

  Aż tak?

  Śmieję się tego głośno, bo przecież zawodnik nie może być dwa razy wypożyczony w jednym sezonie. Kacper Grzelak jest na ten sezon wypożyczony ze stowarzyszenia do spółki. I to już jest jedno wypożyczenie na ten sezon i drugiego wypożyczenia być nie może. Jak on może trafić do Stali? Zresztą nikt z Gorzowa nawet nas nie zapytał o wypożyczenie tego zawodnika, więc ja nie wiem skąd się to wzięło i skąd niektóre media to wymyśliły. Plotka i to wyjątkowo nieprawdziwa. Grzelak jest zawodnikiem Ostrowa i nic się nie zmieni w tym roku. Myślałem przez chwilę, że może chodzi o wypożyczenie jakiegoś naszego innego juniora, ale ani Gorzóe, ani inny klub też się nie kontaktował. Nie mam pojęcia o co chodzi.

  Ostrovia jest liderem I ligi. Przed faworytami z Rybnika, Bydgoszczy, czy Gdańska.

  Przerażeni nie jesteśmy. Po cichu liczyliśmy na ten awans, ale sport żużlowy jest tak nieprzewidywalny, że to my jesteśmy w tej chwili liderem tej ligi. Co dalej? Nie wiem, nikt nie wie, bo jak widać, ci, którzy mieli wygrać ligę, na razie nimi nie są. Zobaczymy co z tego wyjdzie. Początek sezonu mieliśmy trudny, ale zawodnicy się rozkręcili. Co ciekawe znacznie lepiej jadą, których „eksperci” skreślali, czyli Walasek Gapiński, nie mówiąc o Patriku Hansenie, Niektórzy stukali się w głowę, po co my tego Duńczyka kontraktujemy. Mam nadzieję, że takich pozytywnych zaskoczeń, Ostrów zrobi w tym roku jeszcze więcej.

  Co z Nicolaiem Klindtem. Po wypadku w lidze szwedzkiej uszkodził jeden z kręgów. Pojedzie w play off?

  Mam nadzieję, że to nic poważnego. Sami do końca nie wiemy, czy pojedzie do Gniezna czy nie. To są problemy z kością ogonową tak naprawdę. Nie jest to może jakaś bardzo groźna kontuzja, tylko na pewno bolesna. Kości ogonowej przecież w gips się nie wkłada. Jesteśmy dobrej myśli, że wkrótce wróci.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...