Strona główna Aktualności Prezes klubu: nie pokazałem im środkowego palca

Prezes klubu: nie pokazałem im środkowego palca

-

Rozmowa ze Sławomirem Knopem – prezesem Metalika Recycling Kolejarz Rawicz

Strasznie gorąco było w Rawiczu na tym meczu z Kolejarzem Opole.

Ja ten mecz oglądałem z naszymi kibicami. Siedzę z kibicami i razem z nimi wspieram swój zespół. Po meczu jak zwykle chodzę od trybuny do trybuny, żeby podziękować za doping. Tak było i tym razem. Jak byłem koło kibiców gości, to oni zaczęli we mnie ….rzucać butelkami. Czy to jest kulturalny doping? Czy to jest moja wina, że Opole przegrało? A zrzucają całą winę na mnie, piszą w internecie, że pokazałem im środkowy palec. Nigdy czegoś takiego nikomu nie pokazałem i jak będzie trzeba, to jestem w stanie to udowodnić. Nie byłem absolutnie pod wpływem alkoholu i to są oszczerstwa, za to, że wygraliśmy ten mecz z liderem. A jak ktoś ma wątpliwości, to spotkamy się w sądzie.

Czytaj więcej  To wietrzenie składu może nie wyjść na dobre

Lider z Opola przegrał dopiero pierwszy mecz w sezonie.

Jak widać da się wygrać z każdym, tylko trzeba w to włożyć bardzo dużo pracy, dużo serca, być zmotywowanym i skupić się na tym co na torze. Bo to jest najważniejsze w sporcie żużlowym. A Kolejarz Opole? Ja byłem spokojny, przecież ja przed meczem powiedziałem wszystkim, że z nimi wygramy. W swój zespół trzeba wierzyć, to jest podstawa.

Reklama

Awans do play off osiągnięty. Co dalej?

Dalej trzeba jechać tak jak z Opolem. Czyli wygrywać. Wiem od kibiców, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Ja przed tym sezonem nie zapowiadałem w mediach awansu, tak jak robili to inni prezesi, tylko obiecywałem dobry wynik i ambitną postawę. Słowa dotrzymaliśmy. I będziemy dalej walczyć, bo Opole…mocno mnie mobilizuje. Zachowanie niektórych ludzi po przegranym meczu w Rawiczu, mocno mnie zaskoczyło. Ale nie będziemy im odpowiadać w mediach, tylko na torze. Żużel to nie jest gadanie i jakaś wymiana oświadczeń.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...