More
  Strona głównaAktualnościPrezes Metalika Kolejarza Rawicz: „Kto pisze takie bzdury?”

  Prezes Metalika Kolejarza Rawicz: „Kto pisze takie bzdury?”

  -

  -Maciej Jąder nie został trenerem pierwszego zespołu Metalika Recycling Kolejarza Rawicz. Nie wiem kto pisze takie bzdury, ale ze mną nikt na ten temat nie rozmawiał! – mówi Magazynowi Żużel, prezes Metalika Recycling Kolejarz Rawicz, Sławomir Knop.

  Przypomnijmy, serwis sportowefakty.pl niedawno podał informację:

  „Metalika Recycling Kolejarz zakończył sezon 2022 na półfinale. Rawiczanie szybko przystąpili do przygotowań do kolejnych zmagań w 2. Lidze Żużlowej. W niedzielę poznaliśmy nazwisko nowego szkoleniowca zespołu z Wielkopolski” – czytamy.

  Czytaj więcej  Patryk Dudek walczy z koronawirusem!!!
  Sławomir Knop
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) -Maciej Jąder nie został trenerem pierwszego zespołu – mówi prezes Sławomir Knop

  – Kompletne bzdury. Maciej Jąder będzie pracował w naszym klubie, ale nie zdecydowaliśmy jeszcze nawet na jakim stanowisku. Pracy jest sporo w klubie, bo mamy Akademię Żużlową, którą dalej chcemy rozwijać. Czy będzie trenerem młodzieży, czy zajmie się czymś innym – jeszcze nie zdecydowaliśmy. Jest przecież Adam Skórnicki, a rozmawiamy w tej chwili z kolejnymi dwoma szkoleniowcami. A może ktoś z nich poprowadzi zespół? A może nie będzie żadnych zmian? Skoro ja jeszcze o tym nie wiem, to tym bardziej jakieś portale. Nie rozmawiam z nikim i nie ma sensu powielać plotek – tłumaczy prezes klubu z Rawicza.

  Reklama

  Metalika Recycling Kolejarz Rawicz nie zaliczy tego sezonu do udanych. Rawiczanie mieli walczyć o awans do I ligi, zakończyło się na półfinale fazy play off i dwóch porażkach ze SpecHouse PSŻ Poznań.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...