Strona główna Aktualności Prezes ROW Rybnik: Do Ostrowa jedziemy na wojnę

Prezes ROW Rybnik: Do Ostrowa jedziemy na wojnę

-

ROW Rybnik nie traci wiary przed rewanżowym mecze półfinałowym play off eWinner 1.ligi i do Ostrowa Wlkp. wybiera się po zwycięstwo. Wygrana dwoma punktami zapewni mu awans do finału play off.

– Wciąż wierzę w to, że to nasz zespół będzie w niedzielę cieszył się z awansu do finału. Nie poddajemy się, jedziemy do Ostrowa na wojnę! Warto będzie zasiąść w niedzielę na stadionie w Ostrowie lub przed telewizorami, bo to będzie bój, którego dawno żużlowy świat nie widział. Mobilizacja jest maksymalna – zapowiada prezes ROW Krzysztof Mrozek na łamach mediów rybnickiego pierwszoligowca.

Czytaj więcej  Wiktor Kułakow zawodnikiem Wybrzeża Gdańsk!

– Na czwartek i piątek zaplanowaliśmy treningi. Mają się obowiązkowo pojawić wszyscy. Reszta będzie już należała do trenera – przekazał prezes ROW.

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda)

Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. wygrała pierwszy mecz play off z ROW na jego torze 45:44. Rybniczanie marząc o udziale w finałowym dwumeczu muszą wygrać w Ostrowie Wlkp.

– Wiemy jaką klasę prezentuje ostrowska drużyna, szanujemy ją, ale znamy też swoją wartość. Moi chłopcy to nie są przypadkowi ludzie, którzy wypadli sroce spod ogona, tylko rasowi żużlowcy, którzy potrafią się ścigać i wygrywać na każdym torze. Pierwszy mecz nie wyszedł nam tak, jak byśmy chcieli. Wiemy jednak jakie były nasze słabe punkty i zostaną one przed rewanżem solidnie wzmocnione. Wiemy, po co i o co jedziemy – zapewnia Mrozek.

Reklama

Rybniczanie nie mają wielkie pola manewru. Mogą skorzystać z usług Sergieja Łogaczewa, którego zabrakło w pierwszym meczu. Decyzję podejmie trener Marek Cieślak.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...