More
  Strona głównaAktualnościPrezes Unii Leszno o prezesie Wilków Krosno: „Z tym panem współpracy nie...

  Prezes Unii Leszno o prezesie Wilków Krosno: „Z tym panem współpracy nie będzie”. Wojna?

  -

  – Dopóki ja będę kierował Unią Leszno, to z panem Grzegorzem Leśniakiem nie będzie współpracy – mówi prezes Fogo Unii Leszno, Piotr Rusiecki, który wczoraj wieczorem na Twitterze odpowiadał na pytania innych użytkowników tego popularnego komunikatora internetowego.

  Decyzja Rusieckiego jest pokłosiem wydarzeń związanych z transferem Jasona Doyle’a do Cellfast Wilków Krosno. Prezes leszczyńskich Byków ma żal do szefa Wilków, który wyciągnął z Leszna jednego z liderów zespołu, bo za takiego uważany był na „Smoku” Jason Doyle.

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Grzegorz Leśniak (w czarnej kurtce) prezes Cellfast Wilków Krosno….
  Piotr Rusiecki
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) ….i Piotr Rusiecki, przes Fogo Unii Leszno. Wojna?

  Rusiecki w wywiadzie dla „Magazynu Żużel” także mówił o kulisach rozstania z Australijczykiem. W czerwcu strony, czyli klub i zawodnik, uzgodniły szczegóły dalszej współpracy. Umowa miała obowiązywać w 2023 roku. Zarówno zawodnik, jak i leszczyński klub poinformowały o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych. Doyle zaakceptował także spłatę należności finansowych, jaką zaproponowali mu właściciele Unii.

  Czytaj więcej  Jason Doyle ma nowego pracodawcę! Tam jeszcze nie jeździł

  Sytuacja zmieniła się diametralnie pod koniec września, gdy do akcji wkroczył prezes Grzegorz Leśniak i jego Wilki Krosno. Doyle zdecydował się na przeprowadzkę do Krosna. Jak sie okazało, rozstanie z leszczyńskim klubem nastąpiło w mało elegancki sposób.

  Reklama

  – Doyle poinformował mnie o swojej decyzji SMS-em. I to musiałem pytać, co robimy, co dalej. Wtedy odpisał, że odchodzi – mówi prezes Fogo Unii Leszno.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Francis Gusts nie boi się powtórki blamażu, a Andrzej Lebedevs marzy...

  FIM ogłosiło niedawno listę miast - gospodarzy cyklu Speedway Grand Prix. Siódmą rundę cyklu zorganizują Łotysze na stadionie w Rydze. Pytamy Andrzeja Lebedevsa i...