Strona główna Aktualności Prezes Unii Tarnów: Krystian zasłużył, żeby o nim pamiętać

Prezes Unii Tarnów: Krystian zasłużył, żeby o nim pamiętać

-

Autor zdjęcia:Unia Tarnów

Rozmowa z Krzysztofem Lechowiczem – prezesem Unii Tarnów

W najbliższą niedzielę, zakończenie sezonu żużlowego w Tarnowie i IV Memoriał Krystiana Rempały.

(fot. Unia Tarnów)

Chcieliśmy gościć w Tarnowie zawodników, którzy są dostępni i którzy są z Unią związani. To w pierwszej kolejności. Na liście jest i Patryk Rolnicki i Piotrek Pióro. Nie ma co ukrywać, że w szerokim kręgu zainteresowań, ci zawodnicy są brani pod uwagę, pod kątem następnego sezonu.

To będzie zapewne pożegnanie Dawida Rempały z Tarnowem…

(cisza). Oficjalnie nie ma jeszcze takiej informacji. W tych zawodach, na pewno pojedzie jako zawodnik Unii. Do końca października jest zawodnikiem naszego klubu. Sezon miał całkiem udany, więc sporo klubów się nim interesowało.

Ale na liście memoriału, są też inne nazwiska. Na przykład taki Peter Ljung, czy Andriej Kudriaszow. Teoretycznie do wzięcia, bo nikt się o nich nie bije.

Reklama

Nie wiem, wszystko jest możliwe. Ci zawodnicy odpowiedzieli na nasze zaproszenie i zdecydowali się wystartować w Tarnowie. Ten turniej ma przede wszystkim uczcić pamięć naszego zawodnika Krystiana Rempały, ale nie ma co ukrywać, że jest też przymiarką do składu Unii Tarnów, na następny sezon. Nic nie jest wykluczone, choć mogą się też pojawić nazwiska spoza tej listy startowej.

Krystian Rempała to był młody, utalentowany i niezwykle waleczny zawodnik.

Zdecydowanie tak. Dlatego, niezależnie od tego, jaki jest wynik sportowy klubu, będziemy kontynuować memoriały jego pamięci. Zasłużył na to. Niedzielę 19 września naprawdę chcemy w Tarnowie wyjątkowo uczcić. Ten memoriałowy dzień zaczniemy wspólną modlitwą i mszą świętą w intencji świętej pamięci Krystiana Rempały. Zapraszamy wszystkich na godzinę 8:30. Później od godziny 12 zaczynamy piknik rodzinny „Pożegnanie lata z Unią Tarnów”. Z atrakcjami dla dzieci i młodzieży.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...