More
  Strona głównaAktualnościPrezesi z Ekstraligi muszą obejść się smakiem. On nie dla nich

  Prezesi z Ekstraligi muszą obejść się smakiem. On nie dla nich

  -

  O trenerze Mariuszu Staszewskim zrobiło się głośno, gdy prowadzona przez niego Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. awansowała do play off eWinner 1.ligi i dodatkowo coraz lepsze wyniki osiągają młodzi wychowankowie ostrowskiego klubu. Staszewski był wymieniany w kontekście zasilenia sztabu szkoleniowego Betard Sparty Wrocław i na stanowisko nowego trenera Abramczyk Polonii Bydgoszcz.

  W Ostrowie Wlkp. doceniają dokonania trenera Staszewskiego i zatrzymanie go u siebie stanowiło priorytet w kontekście budowania przyszłości. Długo nie trwało i prezes klubu Waldemar Górski osiągnął porozumienie ze szkoleniowcem i dzisiaj wiadomo: „Stachu” zostaje w Ostrovii. Nowy kontrakt został podpisany.

  Czytaj więcej  Dzisiaj emocje w Tarnowie
  (fot. TŻ Ostrovia) Trener Mariusz Staszewski i prezes Waldemar Górski

  –Czym mnie przekonywał prezes Górski? Wszystkim – śmieje się trener ostrowskich żużlowców. – A tak na poważnie, na pewno najbardziej w Ostrowie trzyma mnie nasza młodzież. Byłem z nimi od samego początku, jak przychodzili jako dzieci do szkółki, a teraz to już prawie dorośli mężczyźni, z którymi spędzam dużo czasu i bardzo się zżyliśmy. Jeszcze za wcześnie, żebym zostawił młodych chłopaków. Na kolejny rok na pewno zostaję.

  Staszewski już 6 lat pracuje w Ostrovii.

  – Najpierw jako zawodnik, a teraz jako trener zżyłem się z tym środowiskiem. Sentyment na pewno jest – przyznaje trener Ostrovii.

  Reklama

  –Bardzo się cieszę, że Mariusz zostaje z nami, bo wiem, że miał oferty z innych klubów. Nasza współpraca układa się bardzo dobrze i jestem zadowolony, że przed play-offami mogę ogłosić kibicom tak świetną wiadomość – powiedział prezes Waldemar Górski, w klubowych mediach ostrowskiego klubu.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...