Strona główna Aktualności Puk, puk w Gorzowie

Puk, puk w Gorzowie

-

Reklama

Zagar i Jamróg wylądowali w Speed Car Motorze Lublin. I nie musieliśmy długo czekać – wysypują się kolejne transfery.
Już wiadomo, że Truly.work Stal Gorzów pozyskała Nielsa Kristiana Iversena. Duńczyk o pseudonimie “Puk” w tym roku jeździł w Get Well Toruń i postanowił wrócić do grodu nad Wartą.  O transferze mówili działacze gorzowskiego klubu podczas finalizowania umowy z Krzysztofem Kasprzakiem. Na tym prawdopodobnie  ruchy transferowe w Stali się zakończa – chyba, że numer wywinie Rafał Karczmarz.
Wychowanek klubu nie był pewny swojej przyszłości. Jeśli postanowi odejść do innego klubu lub zakończyć przygodę ze speedwayem, to “Stalówka” prawdopodobnie rozejrzy się za nowym juniorem. Nie oszukujmy się, że na rynku brakuje ciekawych młodzieżowców.
Kto będzie następny z ogłoszeniem nazwiska zawodnika, który podpisze kontrakt na 2020 rok? Czy to będzie Jason Doyle we Włókniarzu Częstochowa, czy Antonio Lindbaeck w zielonogórskim Falubazie? Niespodzianek nie przewidujemy. Karty już dawno zostały rozdane. Po 1 listopada, gdy zostało uchylone okienko transferowe, czas się formalności: autograf, uścisk dłoni i konferencja prasowa.
Na żużlowym rynku transferowym na razie nudy na pudy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Stal Gorzów ściąga posiłki. Włókniarz powinien się bać?

Dzisiaj na treningu Moje Bermudy Stal Gorzów ma przywitać świeżo zakontraktowanego Jacka Holdera. Outsider ligowej tabeli pozyskał go z Apatora Toruń, wykorzystując regulaminową nowość...