Strona główna Aktualności Respect przed hitem

Respect przed hitem [GALERIA]

-

Zielonogórski Stelmet Falubaz w niedzielę wieczorem stanie do walki z niepokonana w tym sezonie Fogo Unia Leszno. Gospodarze zawodów zapowiadają mecz na bilbordach rozmieszczonych na ulicach Zielonej Góry i w mediach społecznościowych, jako “Super Hit”.

Dla Falubazu to faktycznie super hit. Dla gości z Leszna kolejny mecz z gatunku trudniejszych. Organizatorzy mogą spodziewać się kompletu widzów. Zielonogórsko – leszczyńskie pojedynki zwykle dostarczały dużej dawki emocji. Obie ekipy dysponują wyrównanymi składami. Mistrz Polski posiada lepszych zawodników na pozycjach juniorski. To własnie, Bartosz Smektała i Dominik Kubera mogą przesądzić o lasach meczu. Gospodarze przygotowują niespodziankę. Ma nią być debiutant – Jakub Osyczka.

Reklama

– Przeciwnik zacny, więc przygotowujemy sie do meczu bardziej intensywniej, niż dotychczas – mówi o niedzielnym meczu z Fogo Unią Adam Skórnicki, menadżer zielonogórskiej drużyny.

– Przed nami ciężka przeprawa z bardzo silnym przeciwnikiem – uważa Piotr Baron, opiekun Fogo Unii Leszno, który nie kryje dużego apetytu na zwycięstwo.

Początek “Super Hitu” w niedzielę (23 czerwca) o g. 19.00

Reklama


Poprzedni artykułToruńska katastrofa
Następny artykułJednym radość, drugim smutek
Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...