Strona główna Aktualności Robert Jucha przychodzi z odsieczą!

Robert Jucha przychodzi z odsieczą!

-

Były żużlowiec Motoru Lublin na jakiś czas przesunął się w cień żużlowych wydarzeń w kraju. Jeszcze kilka sezonów wstecz wspierał macierzysty klub, gdy ten walczył o awans do żużlowej elity. Później słuch o nim zaginął – zaszył się w Elizówce koło Lublina (tam mieszka) i czas poświęcał rodzinie.

Jak się okazuje, ciągnie wilka (w zasadzie: Koziołka) do lasu i oto proszę – Jucha w tym roku wraca do żużla! Jak donosi Tygodnik Żużlowy Robert Jucha dostał propozycję pracy od drugoligowca z Rzeszowa i ją przyjął.

Będzie współtworzył sztab szkoleniowy Stali Rzeszów i dzielił się swoim doświadczeniem.

Czytaj więcej  Polska - Australia: reprezentacje na Motoarenie

Robert Jucha wszedł do sztabu szkoleniowego Stali Rzeszów (fot. Magazyn Żużel)

– Z trenerem Michałem Widera podzieliliśmy się obowiązkami. Ja będę czuwał nad szkółką żużlową oraz opiekował się juniorami podczas zawodów ligowych i młodzieżowych. Mamy chłopaków, którzy przygotowują się do licencji i zawodników, posiadających licencję. Są chętni do treningów, będziemy się poznawać i razem będziemy pracować. Zimą jest czas na zajęcia w sali sportowej, ale jak tylko pozwoli aura, to ruszymy na tor – mówi Robert Jucha na łamach “Tygodnika Żużlowego”.

Reklama

Rzeszowska Stal skompletowała drużynę, ale jak się okazuje, jeszcze definitywnie nie zamknęła kadry. Rzeszowianie starają się pozyskać zawodnika tzw. gościa. Jednym z kandydatów był Bartosz Kowalski z Włókniarza Częstochowa, ale do Rzeszowa nie trafi. Kowalski wybrał kierunek opolski i w nadchodzącym sezonie będzie gościem w drugiej lidze, broniącym barw Kolejarza Opole.

Reklama


Must Read

Jutro odpalą silniki!

Jeśli pogoda nie spłata figla, to jutro o godz. 12 odbędzie się pierwszy trening na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Żużlowcy Arged Malesa Ostrovii nie...