Strona główna Aktualności Robert Lambert dołączył do teamu

Robert Lambert dołączył do teamu

-

Jest wielką nadzieją brytyjskiego speedwaya i obok Taia Woffindena, najlepszym żużlowcem na wyspach, filarem reprezentacji kraju. Robert Lambert przygotowuje się do sezonu ligowego, ale również do rywalizacji w Speedway Grand Prix, gdzie wystąpi jako stały uczestnik cyklu.

Lambert ogłosił, że otrzymał potężne wsparcie w postaci dużego sponsora. Brytyjczyk trafił do stajni Red Bulla. Będzie go reklamował i dzięki współpracy obie strony powinny zyskać. Dzięki wsparciu Red Bulla, budżet żużlowca powiększy się, co pozwoli na większe inwestycje w sprzęt i rozwój.

Czytaj więcej  Pod okiem Leigha Adamsa

Robert Lampert dołączył do teamu Red Bulla (fot. Twitter/Robert Lambert)

– Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić, że dołączam do rodziny Red Bull. Czekałem z tą wiadomością już od dłuższego czasu, więc miło jest ją ogłosić.

Jadę do przodu, staram się rozwijać i cieszę się, że Red Bull będzie mi towarzyszył w tej podróży – informuje Robert Lambert w swoich social mediach.

Reklama

W teamie Red Bulla startują m. in. Emil Sajfutdinow, Maciej Janowski, Piotr Pawlicki. Teraz do rodziny RB, marketingowego potentata w motosporcie, dołączył żużlowy mistrz Europy Robert Lambert.

fot. Twitter/Robert Lambert

Reklama


Must Read

Jutro odpalą silniki!

Jeśli pogoda nie spłata figla, to jutro o godz. 12 odbędzie się pierwszy trening na torze w Ostrowie Wielkopolskim. Żużlowcy Arged Malesa Ostrovii nie...