Strona główna Aktualności Rybnik: jak nie Hancock, to może Crump?

Rybnik: jak nie Hancock, to może Crump?

-

Decyzja Grega Hancocka o zakończeniu sportowej kariery pokrzyżowała plany PGG ROW Rybnik. Ale prezes Krzysztof Mrozek nie składa broni. Ma kandydata do zespołu beniaminka. Czy jest nim Jason Crump?

Reklama

– Nigdy w życiu nie mówi się nigdy. Nie ukrywam, że po powrocie Jasona do ścigania nasze relacje zbliżyły się i wymieniliśmy się SMS-ami. Zobaczymy, co czas pokaże. Mamy fajną drużynę walczaków. Decyzja o wzmocnieniach lub nie, będzie należała przede wszystkim do sztabu szkoleniowego – powiedział na konferencji prasowej prezes ROW Rybnik Krzysztof Mrozek, odpowiadając na pytanie o ewentualny transfer i możliwości sprowadzenia Jasona Crumpa w miejsce Grega Hancocka.

Tak naprawdę kłopot stanowi jednak brak wiedzy o aktualnej formie Australijczyka, który wraca na tor po 8-letniej przerwie. Można tylko przypuszczać, że Crump, były mistrz świata będzie się starał. Ale czy same chęci wystarczą? Czy dobra wola zawodnika zapewnią drużynie z Rybnika wynik, którego oczekują kibice i władze klubu? Inna sprawa, że analogiczne pytania można byłoby zadawać w momencie, gdyby do rybnickiego zespołu jednak dołączył Hancock. Wracając do Crumpa, to aktualnie za dużo jest znaków zapytania. Dlatego Mrozek dyplomatycznie wybrnął z opresji.

– Aktualnie nie działamy w temacie Crumpa. Jeśli jednak dostanę sygnał od sztabu szkoleniowego, że potrzebujemy wzmocnień drużyny, to będziemy działać – informuje sternik rybnickiego klubu.

Nowym trenerem PGG ROW Rybnik został Lech Kędziora, natomiast funkcję kierownika drużyny objął Jarosław Dymek.

Marek Prus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Dominik Kubera: nie wyklucza zmiany barw

Dominik Kubera niebawem zakończy wiek juniora. 21-latek ze względu na nowość regulaminową w postaci zawodnika do lat 24 w składzie, będzie łakomym kąskiem na...