Strona główna Aktualności Skorpiony z Poznania ze sponsorem ale bez trenera

Skorpiony z Poznania ze sponsorem ale bez trenera

-

Poznańskie Stowarzyszenie Żużlowe ogłosiło zmiany, które mają ożywić żużel w stolicy Wielkopolski. Skorpiony z Poznania liczą na szybkie efekty.

Nowym sponsorem tytularnym drugoligowej drużyny z Poznania została firma działająca na rynku nieruchomości – SpecHouse. Sponsor pomoże finansowo Skorpionom, ale jednocześnie chce, by żużel na Golęcinie był bardziej atrakcyjny. Prezes firmy Piotr Bucholz zapowiedział, że zależy mu, by jak najwięcej kibiców zasiadało na trybunach podczas rozgrywania zawodów żużlowych w Poznaniu.
– Mam nadzieję, że wspólnie z klubem awansujemy do pierwszej ligi – zapowiedział Piotr Bucholz, nowy sponsor tytularny Skorpionów z Poznania.

Kibiców żużla w Poznaniu na pewno cieszy pozyskanie sponsora, ale żużlowy Poznań czeka również na decyzje kadrowe. Skorpiony nadal pozostają bez trenera. Była szansa powrotu na Golęcin Adama Skórnickiego, ale leszczynianin zamiast Skorpionów poprowadzi Orła, ponieważ wybrał ofertę pracy w pierwszoligowym Orle Łódź. Prezes PSŻ Arkadiusz Ładziński prowadzi rozmowy z kandydatami na stanowisko trenera, ale nie zdradza nazwisk. Szef poznańskich Skorpionów uspokaja, że za kilkanaście dni przedstawi nie tylko nowego trenera, ale również nowych młodzieżowców.

PSŻ nawiązał współpracę ze Stalą Gorzów i to właśnie ze Stali Poznań ma pozyskać młodych i zawodnicy na zasadzie wypożyczenia.
– Jestem umówiony na spotkanie w Gorzowie. Myślę, że za kilka, góra kilkanaście dni, wszystkie karty zostaną odsłonięte. Chcemy również dokończyć rozmowy z trenerem. Teraz nie chcę nic więcej zdradzać – mówi prezes Arkadiusz Ładziński. Skorpiony mocno się więc zbroją przed sezonem, a to zapowiada ciekawe żużlowe wydarzenia w Poznaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

MUSISZ PRZECZYTAĆ

Ekstraliga Żużlowa otworzy skarbiec i pomoże klubom

Polski Związek Piłki Nożnej zadeklarował pomoc piłkarskim związkom regionalnym i klubom piłkarskim w związku z paraliżem nie tylko gospodarki, życia codziennego, w tym również...