Strona główna Aktualności "Skorpiony" znalazły partnerkę

“Skorpiony” znalazły partnerkę

-

Reklama

PSZ Poznań nawiązał współpracę ze Stalą Gorzów. Nie będzie to aż tak mocno zaawansowana symbioza, jak w przypadku Kolejarza Rawicz  i Fogo Unii Leszno, ale każda pomoc jest godna uwagi i zasługuje na pochwałę.

Poznański drugoligowiec ma w składzie duży deficyt zawodników młodzieżowych. Z kolei gorzowska Stal posiada kilku wychowanków, którzy w ekstralidze będą musieli grzać ławę. Dwóch młodych zawodników trafi do II ligi i w barwach “Skorpionów” będą mieli okazję do ścigania. Z wstępnych ustaleń wynika, że jeden żużlowiec zostanie wypożyczony na cały sezon, natomiast drugi wystartuje w PSŻ jako tzw. gość.

Stal i PSŻ zawiązały współpracę, ale za wcześnie na podawanie nazwisk wypożyczonych zawodników. Decyzje zapadną u progu sezonu, gdy trener Stanisław Chomski oceni przydatność żużlowców do walki w ekstralidze. W Stali na swoją szansę czekają: Mateusz Bartkowiak, Rafał Karczmarz, Kamil Nowacki, Kamil Pytlewski, Alan Szczotka, Wiktor Jasiński.

Jeszcze niedawno zielonogórski Falubaz rozglądał się za drugoligowym klubem, w którym mogliby “objeżdżać się” jego młodzi zawodnicy i trwały rozmowy na ten temat z Piłą, ale ostatecznie tamtejsza Polonia wycofała się z rozgrywek.

Czytaj więcej  Polonia się poddała

Poprzedni artykułMłodzież w cenie
Następny artykułZłote myśli Crumpa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

A jednak Jaskółki z Tarnowa latają wysoko

Tarnowska Unia wygrała z Lokomotivem Daugavpils i zajmuje pozycję wicelidera eWinner 1.ligi żużlowej. Kto by się spodziewał! Popularne Jaskółki na starcie ligi wcale nie...