More
  Strona głównaAktualnościŚmierć przyszła nagle i zabrała wychowanka Aniołów

  Śmierć przyszła nagle i zabrała wychowanka Aniołów

  -

  Nie żyje Kamil Pulczyński, były żużlowiec, wychowanek toruńskiego Apatora. Miał 28 lat. O śmierci Kamila Pulczyńskiego poinformował jego macierzysty klub – Apator Toruń.

  – Niestety, tego poranka nie zaliczymy do udanych. Z wielką przykrością przyjęliśmy informację, iż odszedł od nas kolejny „Anioł” – Kamil Pulczyński. Ciężko cokolwiek napisać. Kamilu, będzie nam Ciebie brakować – przekazał toruński klub.

  Kamil Pulczyński (fot. FB/Apator Toruń)

  Na razie wiadomo tyle, że Kamil Pulczyński zmarł we śnie. 28-letni mężczyzna nie skarżył się na problemy ze zdrowiem. Śmierć przyszła nagle. Byłego żużlowca znaleziony w domu.

  Kamil i jego brat bliźniak Emil zaczynali ścigać się na żużlu w Toruniu. Kamil Pulczyński karierę zaczynał w 2010 roku. swego czasu został uznany za duży talent, ale wielkiej kariery nie zrobił. W barwach toruńskich „Aniołów” startował do 2013 roku, potem próbował sił, reprezentując kluby z Piły, Lublina i Rawicza. Karierę zakończył w 2016 roku.

  Wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich. Kamilu, spoczywaj w pokoju.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...