Strona główna Aktualności "Smyk" pomaga dzieciom z rakiem! Brawo!

“Smyk” pomaga dzieciom z rakiem! Brawo!

-

Bartosz Smektała i kilku innych sportowców znaleźli się w grupie Cancer Fighters. Nowy zawodnik częstochowskich Lwów przyjął zaproszenie i został oficjalnie ambasadorem Cancer Fighters, czyli fundacji wspierającej dzieci walczące z nowotworem.

Reklama

“Smyk” zawsze chętnie uczestniczył w akcjach charytatywnych, pomagał potrzebującym i wspierał chorych, szukających wsparcia i będących w kłopocie.

Razem z Joanną Jędrzejczyk, Michałem Materlą, Janem Błachowiczem, Maciejem Janowskim, Piotrem Protasiewiczem i innymi sportowcami będziemy nieść pomoc dzieciom walczącym z chorobami nowotworowymi i spełniać ich marzenia – informuje 22-letni Bartosz Smektała, żużlowiec reprezentacji Polski i Eltrox Włókniarza Częstochowa.

Reklama

Smektała już wcześniej dał się poznać, jako osoba bardzo życzliwa i chętna do pomocy. Teraz zaangażował się w pomoc dzieciom walczącym z chorobą nowotworową. Brawo “Smyku”, “Magic”, “Pepe” i pozostali sportowcy, którzy zostali ambasadorami drużyny Cancer Fighters!

Reklama


Musisz przeczytać

Roman Jankowski zdradza, kto jest najbliżej występów w Ekstralidze

Fogo Unia Leszno rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Treningi w sali gimnastycznej prowadzi trener Michał Turyński. W szeregach leszczyńskich Byków znalazła się liczna grupa...