Strona główna Aktualności "Smyk" opuści Unię?

“Smyk” opuści Unię?

-

Pojawiły się głosy, że Bartosz Smektała po zakończeniu sezonu może zmienić klubowe barwy. Wychowanek leszczyńskich Byków w tym roku kończy wiek juniora. Zapytaliśmy u źródła, czy to prawda – jakie ma plany reprezentant Fogo Unii Leszno i reprezentacji kraju?

Reklama

– Ja na ten temat nawet nie mogą rozmawiać, a co dopiero podejmować decyzje. Trwają rozgrywki i mamy regulamin, który musimy przestrzegać. Mam nadzieję, że już niedługo będę mógł coś więcej powiedzieć – ucina wszelkie transferowe spekulacje Bartosz Smektała.

W sierpniowym wydaniu “Magazynu Żużel” obszerna rozmowa z mistrzem świata juniorów. Dowiecie się z niej m.in. opinię którego trenera bardziej ceni – Barona czy Jankowskiego, kto to jest “Naczo”, dlaczego zainteresował się jeździectwem, gdzie wybiera się na wakacje i kim są kibice w zorganizowanej grupie, którzy jeżdżą za nim na zawody.

Reklama

Must Read

Adrian Miedziński na pewno dostanie propozycję kontraktu

Adrian Miedziński nie będzie zawodnikiem Apatora Toruń. Taką decyzję podjął macierzysty klub "Miedziaka" z grodu Kopernika i jak mówi sam zawodnik: co zrobić, życie...