More
  Strona głównaAktualnościSparta napędza się na całego

  Sparta napędza się na całego

  -

  Wrocławianie rozkręcają się z każdym następnym meczem. Po zwycięstwie w Częstochowie teraz świetnie pojechali w meczu z Gorzowem. A już w niedzielę czeka ich kolejny mecz z kategorii „waga ciężka” – do Wrocławia zawita drużynowy mistrz Polski, Fogo Unia Leszno.

  Reklama

  Hit 6.kolejki PGE Ekstraligi okazał się jednostronnym widowiskiem i rozczarował kibiców, którzy oczekiwali zaciętego boku, który rozstrzygnie się w 15 biegu. Betard Sparta Wrocław pokonała Moje bermudy Stal Gorzów 52:38. Gorzowianie doznali pierwszej porazki w tym sezonie.

  Czytaj więcej  Chamstwo bez granic!!!! Z nożem na Czugunowa!

  Wrocławianie jeździli osłabieni brakiem kontuzjowanego Taia Woffindena. Świetnie spisali się Maciej Janowski, Gleb Czugunow, Artiom Łaguta i Daniel Bewley, którzy zdobyli ponad 90 procent punktów całej drużyny. Jednym z filarów był właśnie Gleb, który po spotkaniu wyjaśnił, w czym tkwiła metoda na sukces.

  Wrocławianie rozkręcają się z każdym następnym meczem (fot. Magazyn Żużel)

  – Byliśmy dobrze spasowani do toru, co ułatwiło nam zadanie. Trzeba było jak najbardziej wykorzystać szybkość naszych motocykli. Nie było to łatwe zadanie, walczyliśmy z całych sił i cisnęliśmy, jak się da w każdym z wyścigów – ocenia mecz Gleb Czugunow, zdobywca 14 punktów z bonusem.

  Rosjanin z polskim paszportem zwraca uwagę na przygotowanie toru.

  – Tor, jaki mieliśmy na niedzielnym meczu we Wrocławiu bardzo mi odpowiadał. Nawet dobrze, że w nocy popadał deszcz, bo dzięki temu była walka i ciekawe ściganie – zaznacza reprezentant Polski.

  – Nie spoczywamy na laurach i dalej pracujemy. Czekamy na Taia, aż wróci i wydaje nam się, że wszystko fajnie wygląda – zapowiada Maciej Janowski.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Mateusz Cierniak postawił kropkę nad i. Gratulacje!

  Jak powiedział, tak zrobił i dzisiaj Mateusz Cierniak jest mistrzem świata juniorów. Wychowanek tarnowskiej Unii, aktualnie reprezentant Polski i Motoru Lublin, wczoraj na toruńskiej...