Strona główna Aktualności Sparta Wrocław może mieć pod górkę

Sparta Wrocław może mieć pod górkę

-

Dopiero co ukazał się terminarz ligowych rozgrywek, a już zaczęło się wyliczanie, analizowanie, spekulacje, kto może mieć trudny start lub niewygodnego przeciwnika na początku sezonu.  Nie brakuje głosów, że u progu rozgrywek może mieć pod górkę Betard Sparta Wrocław.

Betard Sparta Wrocław, czyli wicemistrzowie Polski w inauguracyjnym meczu podejmują Speed Car Motor Lublin i biorąc pod uwagę, że “lubelaki” posiadają wyrównany duet juniorów, nieobliczalnego “Griszę” Łagutę, tegoroczne objawienie ekstraligi Mikkela Michelsena, nowego w ich szeregach Mateja Zagara i byłego zawodnika Betard Sparty Jakuba Jamroga, to daje do myślenia. Dwa następne mecze czekają Spartan na wyjeździe – w Lesznie i Częstochowie. Rywale bardzo wymagający.

Reklama

Tylko w formie zabawmy możecie Państwo podzielić się z nami swoją opinią, czy Wrocław może się bać, czy jednak z Maksymem Drabikiem na seniorce pójdzie jak burza? Z kolei, Leszno w pierwszych dwóch kolejkach zmierzy się z finalistami DMP z 2018 i 2019 roku, czyli najpierw zaliczy wyjazd do Gorzowa i u siebie przeegzaminuje wrocławian. Kto Waszym zdaniem ma najkorzystniejszy tzw. układ gier w pierwszych 3-4 kolejkach? Wpisujcie w komentarzach pod tekstem.

Reklama


Must Read

Mówi, że gorzej już być nie może

- Nie nazwałbym tego pechem. Wypadki w tym sporcie są na porządku dziennym i każdy uprawiający speedway musi liczyć się z niebezpieczeństwem - mówi...