Strona głównaAktualnościSparta Wrocław ogłasza zaciąg kandydatów na żużlowców

Sparta Wrocław ogłasza zaciąg kandydatów na żużlowców

-

Trener Wojciech Kończyło i wspierający pion szkoleniowy w Betard Sparcie Wrocław Greg Hancock oraz opiekun pierwszego zespołu, Dariusz Śledź czekają na chętnych: chłopców, którzy pragną pójść w ślady Macieja Janowskiego, Taia Woffindena, Artioma Łaguty. Zapraszają chętnych, którzy pragną zostać żużlowcami.

Sparta w przeszłości bazowała na transferach. Teraz ma się zmienić, sytuację po części wymusza nowy regulamin i powołanie do życia rozgrywek U24 PGE Ekstraliga. Sparta stawia na szkolenie! Mistrzowie Polski właśnie ogłosili nabór do szkółki. jej opiekunem jest były zawodnik Sparty i jej trener Wojciech Kończyło. Żółto-czerwoni zapraszają na zajęcia chłopców w wieku 6-14 lat.

Czytaj więcej  Mateusz Jabłoński wrócił do domu!
(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Pion szkoleniowy w Betard Sparcie Wrocław wspiera sam Greg Hancock

– Jeśli sport żużlowy jest Twoją pasją, masz obycie z rowerem lub motocyklem, startowałeś już może w jakiś zawodach motorowych i chcesz zostać następcą Macieja Janowskiego lub Taia Woffindena – zapraszamy do szkółki żużlowej WTS Sparty Wrocław – przekazał w komunikacie wrocławski klub i czeka na chętnych.

Reklama

Betard Sparta zapewni adeptom treningi ogólnorozwojowe, naukę i treningi na motocyklach odpowiednich do kategorii wiekowej, opiekę trenerską i pomoc logistyczną.

Reklama
- Advertisment -

Must Read

Po bolesnym laniu pomoże „Diabłom”?

Niemiecki pierwszoligowiec z Landshut przegrał w Gnieźnie różnicą aż 14 punktów. Dotkliwa porażka zabolała. Jak się okazało, był to ostatni dzwonek na ratowanie sytuacji....