More
  Strona głównaAktualnościFaworyt ligi osłabiony przed arcyważnymi meczami

  Faworyt ligi osłabiony przed arcyważnymi meczami

  -

  Poznańskie „Skorpiony” wróciły z Rzeszowa z tarczą i kontuzjowanym Rune Holtą. Zwycięstwo cieszy poznańskich kibiców i jednocześnie martwi wypadek Holty i jego konsekwencje.

  Pierwsze diagnozy lekarskie mówiły o złamanym obojczyku i uszkodzonym barku. Dopiero w szpitalu po szczegółowych badaniach dowiedzieliśmy się więcej.

  – Najprawdopodobniej Rune Holta ma jedynie wybity bark, który w szpitalu został nastawiony – informuje poznański klub.

  Czytaj więcej  Marek Cieślak: zdołowany Jason Doyle siedzi w busie i płacze
  Rune Holta Spechouse PSŻ Poznań
  (fot. Magazyn Żużel //Mariusz Cwojda) Rune Holta wrócił z Rzeszowa z kontuzją

  Mimo że nie ma złamań, to Holta postanowił oddać się w ręce specjalistów i nie wiadomo, czy zobaczymy go na torze w następnym meczu. „Ryszard” pojechał do kliniki w Norwegii. Tam przejdzie specjalistyczne badania i podda się leczeniu.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Czytaj więcej  Tomasz Gapiński znalazł nowego pracodawcę. Tego samego co B. Zmarzlik

  Absencja Holty w ekipie trenera Tomasza Bajerskiego, to na pewno osłabienie. Sytuacja SpecHouse PSŻ Poznań jest jednak do opanowania. W obwodzie pozostaje Chris Harris i prawdopodobnie to właśnie Anglik będzie miał zastąpić Holtę w następnym meczu. Tym bardziej, że poznaniaków czekają arcyważne spotkania – 1 maja u siebie podejmują OK Bedmet Kolejarza Opole i tydzień później konfrontacja z kolejnym z kandydatów do awansu, czyli derbowe spotkanie na wyjeździe z rawickimi Niedźwiadkami.

  Reklama

  SpecHouse PSŻ Poznań wygrał na wyjeździe z Texom Stalą Rzeszów 48:42. Holta w tym meczu zdobył 6 pkt i 2 bonusy (1*,2*,3,0,-).

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jason Doyle ostro nawrzucał Patrykowi Dudkowi

  Do spięcia pomiędzy nimi doszło na zawodach w Toruniu, kończących zmagania o medale indywidualnych mistrzostw świata. Jeden i drugi pożegnali się ze Speedway Grand...