Strona główna Aktualności Spragnieni żużla, emocji i wrażeń. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki

Spragnieni żużla, emocji i wrażeń. Bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki

-

A to pokazuje, że głód żużla u kibiców jest ogromny. We Wrocławiu została końcówka biletów, podobnie jest w Toruniu. Bilety w Grudziądzu skończyły się w ubiegłym tygodniu.W Lesznie w przedsprzedaży rozeszły się wszystkie bilety na sektory A i B oraz na sektor tzw. zero przy wieży sędziowskiej.

Kluby uruchomiły przedsprzedaż i wyniki są imponujące. Bilety sprzedają się w ekspressowym tempie. Po pierwsze, że mecze w ekstralidze zapowiadają duże emocje, po drugie – jest ograniczona ilość miejsc na stadionie (tylko 25 procent widowni), po trzecie – kibice do maja musieli czekać na odmrożenie obostrzeń i powrót na stadiony. W Toruniu serwery były przeciążone do tego stopnia, że wystąpiły kłopoty techniczne z zakupem wejściówek ma mecz z Eltrox Włókniarzem Częstochowa. Każdy chciał być pierwszy, gdyż do sprzedaży trafiła tylko ograniczona ilość biletów – niewiele ponad 2 tysiące wejściówek.

Czytaj więcej  Gdzie kupić bilety na Grand Prix IMS?

Wchodzimy na stadiony! Wreszcie! (fot. Magazyn Żużel)

6. kolejka spotkań i palce lizać: Betard Sparta Wrocław po zwycięstwie w Częstochowie podejmuje rozpędzone Moje Bermudy Stal Gorzów, GKM Grudziądz zmierzy się z Motorem Lublin, który zaskoczył pozytywnie i zapewne ma apetyt na kolejną zdobycz punktową. W Lesznie pojedynek dwóch wielkich rywali, Fogo Unia kontra Marwis.pl Falubaz Zielona Góra, czyli żużlowy klasyk. Konfrontacja leszczyńsko-zielonogórska, gdy nie było pandemii i obostrzeń, zawsze przyciągała na stadion tysiące kibiców. jest jeszcze jeden ciekawy mecz w weekend, w który Eltrox Włókniarz Częstochowa spróbuje się zrehabilitować po porażkach u siebie z Lesznem i Wrocławiem. Częstochowianie w niedzielę poszukają punktów na toruńskiej Motoarenie. Co na to eWinner Apator?

Reklama

Bilety nie są tanie, ceny są zróżnicowane. W Lesznie na Falubaz kosztują 50 złotych i ulgowy 40 zł. Miłość nie zna ceny, więc już w weekend widzimy się na stadionach.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...