Strona główna Aktualności Stal Gorzów odpowiada na zarzuty

Stal Gorzów odpowiada na zarzuty

-

Władze Stali Gorzów przerywają milczenie w temacie obozu treningowego w Hiszpanii, czyli krótko: swoich podbojów na Teneryfie, gdzie mieli nieźle zabalować. Klub wystosował oficjalne pismo, w którym odniósł się do stawianych mu zarzutów.

Gorzowianie podkreślają, że dbanie o pozytywny wizerunek Stali zawsze było priorytetem i ubolewają nad tym, jak klub, jego działacze i sponsorzy zostali przedstawieni w środkach masowego przekazu.

Czytaj więcej  Polska ma nowego kierownika

Oto treść oświadczenia Stali Gorzów:

“Klub Stal Gorzów to jeden z najbardziej utytułowanych klubów żużlowych w Polsce. To wspaniała tradycja, wieloletnia historia, wielcy zawodnicy i niesamowici kibice. Zarządzanie takim klubem to ogromna satysfakcja, ale zarazem wielka odpowiedzialność. Dbanie o pozytywny wizerunek Stali Gorzów zawsze było priorytetem dla obecnego zarządu.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy szkalujące i nieprawdziwe doniesienia medialne dotyczące naszego zgrupowania na Teneryfie. Prawda, a nie plotki zawsze broni się najlepiej, dlatego przedstawiamy Wam oficjalne przeprosiny dyrekcji Hotelu, w którym przebywał nasz klub. Z pisma jasno wynika, że nikt związany z klubem Stal Gorzów nie miał nic wspólnego z niewłaściwym i nieetycznym zachowaniem w hotelu. Będziemy również na bieżąco publikować wszystkie dokumenty i materiały, które otrzymamy i jasno udowodnią naszą rację. Dla nas najważniejsza jest prawda, a nie plotki!

Czytaj więcej  Kolejarz Opole rośnie w siłę i ma wielki apetyt na 1. ligę

Jesteśmy świadomi, że nasza praca dla klubu, dbanie o relacje sponsorskie i pozytywny wizerunek klubu mogły zostać nadszarpnięte poprzez nieprawdziwe i tendencyjne artykuły, dlatego wraz z prawnikami przygotowujemy kroki prawne, które w najbliższym czasie podejmiemy.

Reklama

Pragniemy podziękować wszystkim kibicom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wsparciem w tym trudnym dla nas czasie. Jesteście wspaniali! Jesteśmy Zawsze Razem!

Ze Stalowym Pozdrowieniem

Zarząd KS Stal Gorzów

fot. Stal Gorzów

Reklama


Must Read

Mówi, że gorzej już być nie może

- Nie nazwałbym tego pechem. Wypadki w tym sporcie są na porządku dziennym i każdy uprawiający speedway musi liczyć się z niebezpieczeństwem - mówi...