Strona główna Aktualności Stal vs Włókniarz: Jak nie urok, to...pożar

Stal vs Włókniarz: Jak nie urok, to…pożar

-

Reklama

Moje Bermudy Stal Gorzów mają pod górkę w tym sezonie. Już prowadzili w meczu z Eltrox Włókniarzem Częstochowa (32:28), już byli blisko, już witali się z gąską i nagle klops – zapaliła się rozdzielnia prądu na stadionie. Zawody przerwano i dalsze decyzje podejmie Komisja Orzekająca Ligi.

Takiego rozwoju sytuacji chyba nikt nie mógł przewidzieć. Zacięty i wyrównany mecz na Jancarzu i nagle zgasło światło. Nerwy, poszukiwania przyczyn awarii i próba jej usunięcia – nie udało się. największe nerwy miał chyba trener Stanisław Chomski. Szkoleniowiec żółto – niebieskich krytykowany ze wszystkich stron po trzech porażkach w lidze, denerwował się nawet podczas telewizyjnego wywiadu przed meczem. “Stanley” doprecyzował informacje dotyczące kontuzji Nielsa Kristiana Iversena i rzekomej wizyty Erika Gundersena w Gorzowie.

Czytaj więcej  Stal Gorzów ściąga posiłki. Włókniarz powinien się bać?

Zdaniem Chomskiego, Iversen wyleczył kontuzję (Duńczyk kilka godzin wcześniej umieścił wpis w internecie, że kontuzja mu uniemożliwia start w zawodach). Był zdrowy już na meczu w Rybniku. Tam jednak zawiódł na całej linii. Dlatego nie dostał powołania na spotkanie z częstochowskimi Lwami. Trener Stali prawie wyśmiał informacje o wizycie Gundersena w grodzie nad Wartą i jego zaangażowaniu w prace sztabu szkoleniowego Stali.

Do momentu przerwania spotkania Eltrox przegrywał ze Stalą 9 punktami (fot.Włókniarz Częstochowa)

Mecz Gorzów – Częstochowa przerwano przy stanie 32:28. Konia z rzędem temu, kto przewidziałby końcowe rozstrzygniecie. Decyzje zapadną przy zielonym stoliku. Twardy orzech do zgryzienia mają przedstawiciele Komisji Orzekającej Ligi. Walkower dla Włókniarza, bo gospodarz nie zapewnił warunków do rozegrania zawodów? Uznanie wyniku i zwycięstwo Stali? Czy może powtórka zawodów w nowym terminie? Ciekawe!

Oto co na to regulamin sportu żużlowego.  Ale jaka będzie wykładnia zaistniałej sytuacji w Gorzowie?

Moje Bermudy Stal Gorzów – Eltrox Włókniarz Częstochowa 32:23 (przerwany po 10. biegu)

Moje Bermudy Stal Gorzów

9. Bartosz Zmarzlik 7+1 (2,2*,3,-)

10. Jack Holder 5 (2,3,0,-)

11. Krzysztof Kasprzak 1+1 (1*,0,-)

12. Szymon Woźniak 5 (2,1,2,-)

13. Anders Thomsen 5+1 (1*,3,1,-)

14. Wiktor Jasiński 3+2 (2*,1*,0)

15. Rafał Karczmarz 6+2 (3,2*,1*,-)

16. Marcus Birkemose – nie startował

Eltrox Włókniarz Częstochowa

1. Jason Doyle 6 (3,1,2,-)

2. Rune Holta 4+1 (3,0,1*,-)

3. Fredrik Lindgren 4+2 (0,2*,2*,-)

4. Paweł Przedpełski 9 (3,3,3,-)

5. Leon Madsen 4 (0,1,3,-)

6. Jakub Miśkowiak 1 (1,0,0)

7. Mateusz Świdnicki 0 (0,0,-)

8. Bartłomiej Kowalski – nie startował

Musisz przeczytać

ROW vs GKM: trener Kędziora ciągnie za uszy słabeuszy

Jeśli rybniczanie mieli nadzieję, że przyczepna nawierzchnia toru załatwi za nich sprawę i MrGarden GKM Grudziądz przed meczem uklęknie ze strachu, to się zawiedli....