More
  Strona głównaII ligaAforti Start GnieznoStart Gniezno ma nowego menadżera

  Start Gniezno ma nowego menadżera

  -

  Były żużlowiec Startu Gniezno Tomasz fajfer pracuje w macierzystym klubie na stanowisku trenera. Teraz będzie występował w podwójnej roli, gdyż zajmie miejsce menadżera drużyny po rezygnacji Błażeja Skrzeszewskiego.

  Przy Wrzesińskiej w Gnieźnie nie mają powodów do radości, gdyż drużyna Aforti Startu w ostatnich tygodniach swoją postawa nie dostarcza radości, ani satysfakcji i kibice już wielokrotnie wyrażali swoje niezadowolenie. Po serii niepowodzeń zrezygnował z pracy menadżer drużyny Skrzeszewski. Zmiany personalne nastąpiły również w zarządzie klubu. Wynik sportowy Aforti Startu może byłyby lepszy, gdyby nie seria kontuzji. Czerwono-czarni musieli radzić sobie bez Oskara Fajfera, Petera Kildemanda i Philipa Hellströma-Bängsa.

  Tomasz Fajfer
  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Tomasz Fajfer, trener i menadżer Aforti Startu Gniezno

  Władze gnieźnieńskiego klubu podjęły decyzje w sprawie następcy Błażeja Skrzeszewskiego. Jego obowiązki przejął trener Tomasz Fajfer, któremu w szkoleniu młodzieży będzie pomagał syn Maciej Fajfer. Tak się składa, że obaj doskonale znają żużlowe środowisko.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  Tomasz Fajfer przez kilkanaście lat był zawodnikiem Startu. Po zakończeniu kariery wspierał swoich synów, którzy postanowili pójść w jego ślady i zdobyli żużlowe licencje. Oskar Fajfer jest dzisiaj najlepszym krajowym zawodnikiem w macierzystym klubie. O plany pytają go działacze klubów ekstraligi i Fajfer nie wyklucza, że może w 2023 roku spróbuje swoich sił w wyższej klasie rozgrywkowej. Ale teraz ma jeszcze wiele do udowodnienia w rodzinnym mieście.

  Reklama

  Kibice bardzo liczą na klan Fajferów. Tym bardziej, że Aforti Start udanie rozpoczął sezon od dobrych wyników w Zielonej Górze i w Gdańsku i stać drużynę na zdobywanie punktów, ale później jednak przyszły słabsze rezultaty. Czy czerwono-czarni będą w stanie wrócić na właściwe tory i zaczną wygrywać? Okazja już w niedzielę, 19 czerwca. Gnieźnianie na swoim torze zmierzą się z ROW Rybnik.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  Jakub Miśkowiak nadal jest w kadrze tego mało komu znanego klubu....

  Śląsk Świętochłowice nie jest jedynym klubem w Polsce, który nie startuje w ligowych rozgrywkach, a posiada swoich zawodników. WKM Wschowa jest klubem macierzystym Jakuba...