Strona główna I liga Aforti Start Gniezno Start Gniezno przygotowuje mocny strzał transferowy

Start Gniezno przygotowuje mocny strzał transferowy

-

Kierownictwo pierwszoligowego Aforti Startu Gniezno powoli kończy finalizowanie spraw kadrowych. Na koniec przygotowuje transferową bombę. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, gnieźnianie pertraktują z Michaelem Jepsenem Jensenem, dziesiątym zawodnikiem pod względem skuteczności w eWinner 1.lidze.

Z Duńczyka zrezygnował ROW Rybnik. Władze klubu z ulicy Gliwickiej oczekiwali od Jensena, że będzie liderem zespołu Tymczasem, więcej punktów od Duńczyka zdobywali Siergiej Łogaczow i Rune Holta. Gdy Jensen zaliczył kilka słabszych startów, rybniczanie sprowadzili Szweda Pontusa Aspgrena.

Czytaj więcej  Falubaz postraszył mistrza Polski

(fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Michael Jepsen Jensen w przeszłości ścigał się w ekstralidze, będąc zawodnikiem Get Well Toruń.

O Jensana pytali przedstawiciele Zdunek Wybrzeża Gdańsk, ale sytuacja zmieniła się o 180 stopni, gdy do akcji wkroczył Start Gniezno. Czerwoni-czarni stracili Timo Lahtiego (przenosi się do Orła Łódź) i długo się nie zastanawiali – cel: Michael Jepsen Jensen.

Jensen ma być jednym z filarów Startu w sezonie 2022. Razem z Oskarem Fajferem, Peterem Kildemndem, Ernestem Kozą, Antonio Lindbeackiem i Philipem Hellstroemem-Baengsem mieliby stanowić o sile drużyny z piastowskiego grodu.

Reklama

Po rezygnacji z funkcji menadżera zespołu przez Rafaela Wojciechowskiego zapadły również decyzje dotyczące obsady w sztabie szkoleniowym. Stery w Starcie przejmie Błażej Skrzeszewski, natomiast szkoleniem młodzieży zajmie się były zawodnik tego klubu Tomasz Fajfer.

Robert Duda

 

Reklama

Must Read

“To pozytywne zaskoczenie, bo mówiło się o dużo słabszych zawodnikach”

Rozmowa ze Stanisławem Burzą – wychowankiem i byłym zawodnikiem Unii TarnówJeszcze Unia nie zginęła. Choć jaskółki pofrunęły naprawdę nisko. Wygrzebie się Tarnów z tej...