Strona główna Aktualności Szach-mat leszczyńskich Byków: Turyński i Adams na pokładzie!

Szach-mat leszczyńskich Byków: Turyński i Adams na pokładzie!

-

Reklama

W Lesznie nie było okresu transferowego. Władze drużynowego mistrza Polski postanowiły nie zmieniać mistrzowskiego składu i przedłużyły kontrakty z zawodnikami, którzy dotychczas reprezentowali barwy “Królowej”.

Warto zwrócić uwagę, że umowy dłuższe niż 12 miesięcy podpisali: Emil Sajfutdinow, Brady Kurtz i Jamon Lidsey. Zgodnie z regulaminem dłuższą umowę z macierzystym klubem posiada Kacper Pludra.
Już wiadomo, że następca trenera Tomasza Skrzypka zostanie jego podopieczny i przyjaciel Michał Turyński. Kibiców ucieszy fakt, że do kadry szkoleniowej mistrza Polski dołączył Leigh Adams. Australijczyk będzie pilnował interesów Unii Leszno w Australii. Nadal planuje szkolić młodych zawodników i najzdolniejszych podsyłać do Leszna. Unia sformalizowała współpracę, włączając oficjalnie Adamsa do sztabu szkoleniowego.

– Z Leigh jesteśmy w stałym kontakcie i dużo rozmawiamy o żużlu. Od paru lat Adams będąc w Australii i trenując młodych chłopców widzi, jak rozwijają się i czy mają predyspozycje do zostania dobrymi żużlowcami. W tym roku postanowiliśmy, że Leigh będzie nam pomagał i zgodził się być naszym trenerem w Australii. Zareagował na to bardzo pozytywnie. Dzięki tej współpracy będziemy mogli być na rynku australijskim bardzo aktywni, gdzie jak wiemy uzdolnionej młodzieży nie brakuje. To będzie dobra inwestycja w przyszłość i owocna współpraca z naszym przyjacielem Leigh – mówi prezes leszczyńskiej Unii Piotr Rusiecki na łamach klubowego serwisu internetowego.

Kadra Fogo Unii Leszno 2020
Fogo Unia Leszno – 2020

Seniorzy:
Emil Sayfutdinov (kontrakt do 31.10.2021)
Piotr Pawlicki (kapitan) (31.10.2020)
Janusz Kołodziej (31.10.2020)
Jarosław Hampel (31.10.2020)
Brady Kurtz (31.10.2021)
Bartosz Smektała (31.10.2020)
Jaimon Lidsey (31.10.2022)

Juniorzy:
Dominik Kubera (31.10.2020)
Szymon Szlauderbach (31.10.2020)
Kacper Pludra (31.10.2023)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Musisz przeczytać

Trener i kapitan Betard Sparty powiedzieli, że… (AUDIO)

Posłuchajcie co po meczu Betard Sparta Wrocław - MrGarden GKM Grudziądz powiedzieli trener wrocławian Dariusz Śledź i kapitan drużyny "Magic" Janowski.Wrocławska Sparta pokonała MrGarden...