Strona główna Aktualności Tai Woffinden o swoim stanie zdrowia. Różowo nie jest.

Tai Woffinden o swoim stanie zdrowia. Różowo nie jest.

-

Zawodnik Betard Sparty Wrocław miał wypadek podczas ligowego meczu swojej drużyny w Grudziądzu. W wyniku kolizji na torze doznał złamania łopatki. Sztab szkoleniowy i kierownictwo Sparty oraz jej kibice czekają na powrót byłego mistrza świata na ligowe tory. “Tajski” przemówił za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Jak się okazuje, sytuacja z jego zdrowiem wcale nie wygląda różowo. Uszkodzona łopatka, to nie jedyny problem żużlowca, hamująca jego powrót do pełnej sprawności i co się z tym wiąże, do ścigania na żużlu.

Czytaj więcej  Gorzów w wielkim finale play off. Wrocław zniesmaczony

Sytuacja ze zdrowiem Tai Woffindena nie wygląda różowo (fot. Magazyn Żużel)

– Dla wszystkich pytających o moje zdrowie, problemem nie jest łopatka, ale więzadła. Taka kontuzja wymaga czasu, ale robię wszystko, co w mojej mocy, aby przyspieszyć ten proces. Wrócę wkrótce – poinformował Tai Woffinden.

Reklama

Wynika z tego, że leczenie może potrwać dłużej, niż wstępnie zakładano. Zawodnikowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Chris Holder. Żużlowe życie dzielone kontuzją

Jego żużlowe życie dzieli się na dwie części. Przed wypadkiem na angielskim torze, który miał miejsce w 2013 roku, został mistrzem świata. Po koszmarnej...