Strona główna Aktualności Tego ligowego hitu nie pokaże TV

Tego ligowego hitu nie pokaże TV

-

Telewizja jest na każdym meczu, takie czasy. Okazuje się, że jednak są wyjątki od reguły – nie będzie telewizyjnych kamer na meczu 2. ligi w Rawiczu. Metalika Recycling Kolejarz zaprasza kibiców na stadion, gdyż hitu sezonu z OK Bedmet Kolejarzem Opole nie zobaczą na szklanym ekranie.

Oto treść oświadczenia klubu Metalika Recycling Kolejarz Rawicz:

Pojedynek Kolejarzy z Rawicza i Opola zapowiada się interesująco. Opolanie w tym sezonie jeszcze nie przegrali. Rawiczanie mają tylko jedną porażkę na koncie. W poprzedniej rundzie stracili punkty w Opolu, przegrywając 51:39. Niedźwiadki w niedzielę spróbują zrewanżować się liderowi rozgrywek przed własna publicznością. Przygotowania do meczu przebiegają pełna parą. Gospodarze planują ponownie sięgnąć po posiłki z Leszna. W szeregach gospodarzy maja wystąpić Jaimon Lidsey i juniorzy: Kacper Pludra i Damian Ratajczak, którzy regularnie ścigają się w PGE Ekstralidze.

Czytaj więcej  Twarda Stal, Orzeł odfrunął

W Opolu przygotowania również mają jeden cel – wygrać w Rawiczu. Gościa planują wystąpić w najsilniejszym składzie ze wsparciem Eltrox Włókniarza Częstochowa. Jedyną niewiadomą na dzisiaj stanowi dyspozycja Jacoba Thorssella. Szwed miał wypadek podczas indywidualnych mistrzostw kraju. Stranieri opolskiego Kolejarza trafił do szpitala. Wiadomo, że zawodnik nie doznał złamań, ale jest mocno poobijany. Do piątku ma zdecydować – po konsultacji z lekarzami – czy w niedzielę wystartuje w Rawiczu. Zawody na “Florku” rozpoczną się o g. 17.00.

Reklama

U nas jutro (na naszym kanale Magazyn Żuzel na YouTube) rozmowa z liderem żółto – zielonych z Rawicza, Damianem Dróżdżem – zapraszamy!

 

 

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

W Łodzi będzie trzęsienie ziemi?

Rozmowa z Norbertem Kościuchem – zawodnikiem Orła ŁódźSukcesu w Łodzi nie było. Może być trzęsienie ziemi…Może tak być. Naprawdę może tak być. Znając prezesa...