Strona główna Aktualności Ten wynik zadedykował zmarłemu tacie. Tobiasz jesteśmy z Tobą!

Ten wynik zadedykował zmarłemu tacie. Tobiasz jesteśmy z Tobą!

-

W przeddzień meczu ligowego Orzeł ŁódźCellfast Wilki Krosno zmarł Damian Musielak, tata żużlowca Wilków Tobiasza Musielaka. Najlepszy zawodnik krośnieńskiej drużyny wahał się, czy startować, ale ostatecznie wystąpił.

Wystąpił w niedzielnych zawodach i jak się okazało, był najlepszym zawodnikiem – zdobył 17! punktów. “Ten wynik jest dla Niego” – przekazał ze smutkiem pogrążony w żałobie “Toffek”.

Tobiasz napisał w mediach społecznościowych…

“Odszedł od nas mój Tata. Bardzo mocno zastanawiałem się czy dziś przyjechać do Łodzi, wiele myśli mi chodziło po głowie. Ale to on dał mi wszystko co mógł abym dzisiaj był tu gdzie jestem i co robię. Nauczył mnie wszystkiego, co w życiu najważniejsze. Wspólnie z moją Mamą wychowywał nas surowo, ale bardzo nas kochał. Teraz wiem, że decyzja o dzisiejszym starcie była dobra. Wiem, że będzie czuwał nie tylko nade mną z góry, ale też za cała naszą Rodzinę.

Tato, Kochamy Cię. Bądź z nami” – wyznał żużlowiec Cellfast Wilków Krosno.

Tobiaszu, przyjmij nasze szczere kondolencje.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...