More
  Strona głównaAktualnościTen wynik zadedykował zmarłemu tacie. Tobiasz jesteśmy z Tobą!

  Ten wynik zadedykował zmarłemu tacie. Tobiasz jesteśmy z Tobą!

  -

  W przeddzień meczu ligowego Orzeł ŁódźCellfast Wilki Krosno zmarł Damian Musielak, tata żużlowca Wilków Tobiasza Musielaka. Najlepszy zawodnik krośnieńskiej drużyny wahał się, czy startować, ale ostatecznie wystąpił.

  Wystąpił w niedzielnych zawodach i jak się okazało, był najlepszym zawodnikiem – zdobył 17! punktów. „Ten wynik jest dla Niego” – przekazał ze smutkiem pogrążony w żałobie „Toffek”.

  Tobiasz napisał w mediach społecznościowych…

  „Odszedł od nas mój Tata. Bardzo mocno zastanawiałem się czy dziś przyjechać do Łodzi, wiele myśli mi chodziło po głowie. Ale to on dał mi wszystko co mógł abym dzisiaj był tu gdzie jestem i co robię. Nauczył mnie wszystkiego, co w życiu najważniejsze. Wspólnie z moją Mamą wychowywał nas surowo, ale bardzo nas kochał. Teraz wiem, że decyzja o dzisiejszym starcie była dobra. Wiem, że będzie czuwał nie tylko nade mną z góry, ale też za cała naszą Rodzinę.

  Tato, Kochamy Cię. Bądź z nami” – wyznał żużlowiec Cellfast Wilków Krosno.

  Tobiaszu, przyjmij nasze szczere kondolencje.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Wymowne statystyki Unii Leszno

  Gdy Fogo Unia Leszno zaczynała sezon od czterech zwycięstw, to kibice tego klubu przecierali oczy ze zdumienia. Później Byki długo utrzymywały miejsce na podium....