More

  To będzie kluczowy mecz

  -

  Dzisiaj wszystkie reflektory i flesze będą skierowane na Ostrów Wlkp. i Gdańsk. W tych miastach rozstrzygnie się, która drużyna uzupełni skład uczestników play off eWinner 1.ligi. Zdunek Wybrzeże Gdańsk czy Abramczyk Polonia Bydgoszcz?

  Reklama

  Gdańszczanie jeżdżą z Unią Tarnów i będą zdecydowanym faworytem, powinni wygrać. Zwycięstwo Zdunek Wybrzeża o niczym nie przesądza, bo kluczowy dla losów kolejności drużyn w tabeli będzie wynik meczu Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz.

  – Musimy wygrać – mówi Jerzy Kanclerz, prezes Abramczyk Polonii Bydgoszcz. – Dla nas to jest mecz o wszystko. Wystarczy wygrana nawet jednym punktem, żebyśmy znaleźli się w play off, gdyż posiadamy korzystniejszy bilans przy równej ilości punktów z Wybrzeżem.

  (fot. Magazyn Żużel /Mariusz Cwojda) Mecz Arged Malesa Ostrovia Ostrów Wlkp. – Abramczyk Polonia Bydgoszcz będzie kluczowy dla układu tabeli

  Kanclerz wczoraj był na turnieju SGP w Malilli, bo jak wiadomo jest koneserem zawodów o tytuł mistrza świata.

  – Zawody w Malilli były jubileuszowe, bo 250. turniej SGP – podkreśla Kanclerz i jednocześnie zapewnia, że dzisiaj będzie z Abramczyk Polonią w Ostrowie Wlkp. Logistycznie wszystko zostało przygotowane i zapięte na ostatni guzik. – Lądujemy o 9.25 w Gdańsku i wieczorem widzimy się na meczu w Ostrowie Wlkp.

  W tabeli eWinner 1.ligi prowadzi ROW Rybnik przed Cellfast Wilkami Krosno i Arged Malesa Ostrovią Ostrów Wlkp. i te drużyny maja zapewniony udział w play off. Dzisiaj poznamy „czwartego do brydża – Bydgoszcz czy Gdańsk? Mecz w Trójmieście rozpocznie się o g. 16.00. Spotkanie w Ostrwie wystartuje o 18.30. Stawką rywalizacji jest awans do czołowej czwórki i dalej, walka o awans do PGE Ekstraligi. Emocji nie powinno zabraknąć.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Czy kierownictwo Speedway Grand Prix przemyca rosyjskich żużlowców do elity?

  Po to, by wzmocnić rywalizację i podnieść poziom sportowy mistrzostw świata. Coraz częściej pojawiają się głosy, że FIM (Światowa Federacja Motocyklowa) i dyrekcja SGP...