More
  Strona głównaAktualnościTo już przesądzone: Grzegorz Zengota wjeżdża do ekstraligi

  To już przesądzone: Grzegorz Zengota wjeżdża do ekstraligi

  -

  Grzegorz Zengota postanowił wrócić do PGE Ekstraligi i wiele wskazuje, że zrealizuje swój plan. Wychowanek zielonogórskiego Falubazu czeka na finał eWinner 1.ligi, w którym Stelmet Falubaz mierzy się z Cellfast Wilkami Krosno. Oba zespoły rozmawiają z Zengotą na temat podpisania kontraktu.

  – Chciałbym wrócić do najważniejszej klasy rozgrywkowej – deklaruje Grzegorz Zengota, którego chciałby zatrzymać na następny sezon jego dotychczasowy pracodawca, czyli ROW Rybnik.

  Ciąg dalszy tekstu pod materiałem video:

  „Zengi” dostał propozycję z Krosna, gdzie miałby zastąpić Tobiasza Musielaka (przenosi się do Arged Malesa Ostrovii Ostrów Wlkp.) i wstrzymał się z decyzją. Tylko dlatego, że chcąc ścigać się w ekstralidze, musi poczekać na finał eWinner 1.ligi. „Wilki” były pierwsze z propozycją, ale po kilku dniach dostał konkurencyjną ofertę. Zadzwonił prezes Wojciech Domagała z Stelmet Falubazu.

  Czytaj więcej  Na gorąco: Żenujące zachowanie Thomsena. Pokazał Kasprzakowi...

  Co by się nie wydarzyło, to „Zengi” jest w dobrym położeniu. Jeśli nie Falubaz, to Wilki lub odwrotnie. Ten kto wygra ligę będzie miał Zengotę. Tak na dzisiaj wygląda sytuacja Zengoty i prawdopodobnie rozstrzygnie się już w sobotę, gdy poznamy wynik finału w Zielonej Górze.

  Reklama

  Walka toczy sie więc o podwójną, a może nawet o potrójną stawkę, gdyż oprócz Zengoty beniaminek z Krosna chciałby pozyskać także Dawida Rempałę z Falubazu.

  Reklama

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  - Advertisment -

  Must Read

  „Umarł król, niech żyje król”? ROW Rybnik nie martwi się odejściami...

  Prezes Krzysztof Mrozek z ROW Rybnik wcale nie zmartwił się odejściem Andreasa Lyagera. Duńczyk wstępnie porozumiał się z klubem z ulicy Gliwickiej, ale po...