Strona główna I liga Abramczyk Polonia Bydgoszcz To nie są dobre wieści dla Abramczyk Polonii Bydgoszcz

To nie są dobre wieści dla Abramczyk Polonii Bydgoszcz

-

Autor zdjęcia:Orzeł Łódź

Dawid Bellego leczy kontuzję. Najskuteczniejszy zawodnik Abramczyk Polonii Bydgoszcz w tegorocznych rozgrywkach eWinner 1. Ligi doznał jej na początku czerwca w wyjazdowym meczu Abramczyk Polonii na torze w Rybniku. Francuz miał wypadek przy wyjściu z drugiego wirażu, gdy wpadł na Grzegorza Zengotę. Obaj trafili do szpitala. Bellego złamał obojczyk.

Reklama

Bellego miał nadzieję, że kontuzje obojczyka uda się wyleczyc w 2-3 tygodnie. Po badaniach i konsultacji lekarskiej okazało się, że Francuza dłużej nie zobaczymy na torze. Żużlowiec już ogłosił, że nie wystartuje w 2. rundzie cyklu SEC w niemieckim Güstrow i zabraknie go rownież następnego dnia, gdy Abramczyk Polonia Bydgoszcz ma walczyć na wyjeździe z Orłem Łódź.

Czytaj więcej  Na tropach transferów

– Miałem prześwietlenie i spotkanie z moim fizjoterapeutą i niestety, nie będę w stanie ścigać się w nadchodzący weekend w Güstrow, ani w Łodzi. Mój obojczyk zaczął się goić, ale po zaledwie dwóch tygodniach jest jeszcze za wcześnie, aby się ścigać na sto procent – przekazał Dawid Bellego.

Żużlowiec Abramczyk Polonii ma nadzieję, że za tydzień będzie mógł wznowić treningi. Pod nieobecność Bellego jego ligowa drużyna z Bydgoszczy postanowiła korzystać z tzw. zastępstwa zawodnika.

Reklama


Html code here! Replace this with any non empty raw html code and that's it.

Must Read

Osłabiony GKM przyjeżdża do Leszna

W Lesznie bardziej żyją karami, jakie spadły na trenera Piotra Barona i toromistrza Jana Chorosia (pokłosie przygotowania toru na Fogo Unia - Betard Sparta),...