Strona główna Aktualności To on stoi za sukcesem Brytyjczyków w "SoN"

To on stoi za sukcesem Brytyjczyków w “SoN”

-

Autor zdjęcia:Facebook/ASH-TECH

Poświęcił dużo czasu na przygotowania żużlowców Wielkiej Brytanii do finałowych turniejów “Speedway off Nations”. Był przy nich na zawodach. Pomagał, doradzał i mogli na niego liczyć w każdej chwili. W parkingu uwijał się jak w ukropie.

Mowa o Ashleyu Hollowayu. Brytyjski tuner przyłożył rękę, by jego rodacy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Holloway na co dzień mieszka i pracuje w Polsce. Zalicza się do światowej czołówki tunerów żużlowych, którzy specjalizują się w przygotowaniu i charakterystyce silników. Władze brytyjskiej federacji postanowiły skorzystać z jego doświadczenia. Holloway prowadzi firmę ASH-TECH. W ub. roku stał za sukcesami Fogo Unii Leszno w PGE Ekstralidze. W większości jednak realizuje indywidualne zamówienia.

Czytaj więcej  Pokazali rzadko spotykaną lojalność i, mimo degradacji, wygrali na tym

(fot. Facebook/ASH-TECH) Na zdjęciu: Daniel Bewley, Robert Lambert i Ashley Holloway

– Jesteśmy szczęśliwi, mamy tytuł i zwycięstwo w Speedway of Nations. Zwycięstwo dedykuję Taiowi Woffindenowi, który miał wypadek i doznał kontuzji. I dedykujemy również angielskim kibicom oraz kibicom z Torunia – cieszył się Robert Lambert, który świętował razem z kolegami z zespołu, sztabem szkoleniowym i z Ashleyem Hollowayem.

Reklama

Holloway zostanie na Wyspach do wtorkowego meczu Anglia – Polska w Glasgow. Później wróci do Polski, gdyz zima to jak zawsze wytężony czas pracy w jego warsztacie.

Reklama

Must Read

“To pozytywne zaskoczenie, bo mówiło się o dużo słabszych zawodnikach”

Rozmowa ze Stanisławem Burzą – wychowankiem i byłym zawodnikiem Unii TarnówJeszcze Unia nie zginęła. Choć jaskółki pofrunęły naprawdę nisko. Wygrzebie się Tarnów z tej...