More
  Strona głównaAktualnościTo on stoi za sukcesem Brytyjczyków w "SoN"

  To on stoi za sukcesem Brytyjczyków w „SoN”

  -

  Autor zdjęcia:Facebook/ASH-TECH

  Poświęcił dużo czasu na przygotowania żużlowców Wielkiej Brytanii do finałowych turniejów „Speedway off Nations”. Był przy nich na zawodach. Pomagał, doradzał i mogli na niego liczyć w każdej chwili. W parkingu uwijał się jak w ukropie.

  Mowa o Ashleyu Hollowayu. Brytyjski tuner przyłożył rękę, by jego rodacy mogli cieszyć się ze zwycięstwa. Holloway na co dzień mieszka i pracuje w Polsce. Zalicza się do światowej czołówki tunerów żużlowych, którzy specjalizują się w przygotowaniu i charakterystyce silników. Władze brytyjskiej federacji postanowiły skorzystać z jego doświadczenia. Holloway prowadzi firmę ASH-TECH. W ub. roku stał za sukcesami Fogo Unii Leszno w PGE Ekstralidze. W większości jednak realizuje indywidualne zamówienia.

  Czytaj więcej  Tajemnicza nowość w motocyklach od Hollowaya
  (fot. Facebook/ASH-TECH) Na zdjęciu: Daniel Bewley, Robert Lambert i Ashley Holloway

  – Jesteśmy szczęśliwi, mamy tytuł i zwycięstwo w Speedway of Nations. Zwycięstwo dedykuję Taiowi Woffindenowi, który miał wypadek i doznał kontuzji. I dedykujemy również angielskim kibicom oraz kibicom z Torunia – cieszył się Robert Lambert, który świętował razem z kolegami z zespołu, sztabem szkoleniowym i z Ashleyem Hollowayem.

  Reklama

  Holloway zostanie na Wyspach do wtorkowego meczu Anglia – Polska w Glasgow. Później wróci do Polski, gdyz zima to jak zawsze wytężony czas pracy w jego warsztacie.

  Reklama
  - Advertisment -

  Must Read

  Jarosław Hampel: „To była złość”

  - Musieliśmy mocno szarpać przez cały mecz – mówi Jarosław Hampel, wracając wspomnieniami do niedzielnego finału play off DMP. Motor Lublin pierwszy raz w...