Strona główna Aktualności Tomasz Gollob wzruszająco pożegnał Zenona Plecha

Tomasz Gollob wzruszająco pożegnał Zenona Plecha

-

Tomasz Gollob niedawno pokonał koronawirusa, ale stan zdrowia cały czas nie pozwala mu uczestniczyć w życiu publicznym. Dlatego nie towarzyszył w ostatniej drodze Zenona Plecha. Pogrzeb wielkiego żużlowca z Gdańska odbył się dzisiaj w na cmentarzu Srebrzysko.

Reklama

Gollob łączy się w bólu z rodziną Zenona Plecha. Z wielkim bólem przezywa stratę kolegi, przyjaciela, wielkiego mistrza. Gollob umieścił wpis na Facebooku, w którym napisał:

Czytaj więcej  Tomasz Gollob pożycza motocykl i....

“W dniu pogrzebu żegnam wielkiego bohatera żużlowego, człowieka który wprowadzał dyscyplinę na wyżyny. Będzie mi, jak i całemu światu żużlowemu, Ciebie brakować. Od pierwszego zapoznania byłeś dla mnie bardzo serdeczny. Wiele rzeczy mi podpowiedziałeś i dałeś wskazówki. Tego nigdy nie zapomnę. Sport żużlowy stracił kolejnego wielkiego zawodnika. Kondolencje dla Rodziny. Łączę się razem z Wami” – napisał Tomasz Gollob.

Tomasz Gollob pożegnał Zenona Plecha (fot. Magazyn Żużel)

Tomasz Gollob zwłaszcza na początku swojej kariery korzystał z rad i podpowiedzi Plecha. “Super Zenon” bywał nie tylko na ligowych meczach, ale również na zawodach Speedway Grand Prix, Drużynowego Pucharu Świata i innych. Plech zawsze wspierał, starał się pomagać. Był człowiekiem serdecznym i bardzo życzliwym. Będzie go bardzo brakować.

Reklama


Musisz przeczytać

Anita Włodarczyk nawet tam pamięta o żużlu

Anita Włodarczyk, mistrzyni olimpijska i mistrzyni świata w rzucie młotem, przygotowuje się do sezonu na obozie w Katarze. Lekkoatletka nie kryje, że jest kibicką...